SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
Ücretsiz Bilim-Kurgu Oyunu Relay’daki Lazerin Keyfini Çıkarın Ücretsiz Bilim-Kurgu Oyunu Relay’daki Lazerin Keyfini Çıkarın
ÖNCEKİ
Amazon’dan Acer Gaming Ürünlerine %50’ye Varan İndirim Fırsatı Amazon’dan Acer Gaming Ürünlerine %50’ye Varan İndirim Fırsatı
1045
387 0

İKİ ADIMLI DOĞRULAMA YAPANA EA ACCESS 1 AY ÜCRETSİZ

İKİ ADIMLI DOĞRULAMA YAPANA EA ACCESS 1 AY ÜCRETSİZ
Yazar: Elif Aybüke Ural

3 Ekim 2019

İAD olarak bilinen İki Adımlı Doğrulama sistemi, giriş yapmak veya şifre değiştirmek gibi kişisel bilgilerinizin yer aldığı bazı işlerim yapmak istediğinizde size eşsiz bir kod göndererek hesabınız için ikinci bir güvenlik katmanı ekler. Bu birbirinin aynı olmayan eşsiz kodlar genelde telefona mesaj, bildirim veya email olarak gönderilirken bazı oyunlar ise başlı başına bir doğrulama sistemi kullanıyor. Ayrı ayrı olsa bile her iki sistem de siz hariç başkası hesabınıza giriş yapıp ele geçirmelerinin önüne geçiyor.

Bazen her seferinde özel kod girmek sıkıcı olabilse de İki Adımlı Doğrulama sistemi gayet iyi çalışıyor ve birçok yapımcı ve yapımcı bu sistemi kullanmaya sıcak bakıyor. Şimdiler de ise hem yapım hem yayın anlamında sektör devlerinden biri olan EA, oyun severlere aylık 5 dolar karşılığında sunduğu EA Access sistemini, hesabına İki Adımlı Doğrulama ekleyen her kullanıcısına 1 aylık abonelik vereceğini söyledi.

Gayet güzel olan bu tekliften yararlanmak için yapmanız için öncelikle Origin’e giriş yapmalısınız. Ardından İki Adımlı Doğrulamayı etkinleştirmek için soldaki menüden “Security” sekmesine tıklamalısınız. Hemen ardından ekranınınız ortasında belirecek olan “Login Verification” seçeneğini “Turn On” diyerek aktif hale getirin. Yapmanız gereken son adım ise kodu almak için bir email ya da telefon numarası girmek.

Son olarak, bu fırsattan Ekim’in sonuna dek yararlanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

" İKİ ADIMLI DOĞRULAMA YAPANA EA ACCESS 1 AY ÜCRETSİZ konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İKİ ADIMLI DOĞRULAMA YAPANA EA ACCESS 1 AY ÜCRETSİZ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda İKİ ADIMLI DOĞRULAMA YAPANA EA ACCESS 1 AY ÜCRETSİZ ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye