SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor Apple Arcade’in Son Sürprizi, Threes’in Yaratıcısından Sevimli Bir Fantezi Oyunu Olan Guildlings Geliyor
ÖNCEKİ
Facebook ve Youtube Trump Hakkında Çıkan Söylentileri Yasaklıyor Facebook ve Youtube Trump Hakkında Çıkan Söylentileri Yasaklıyor
3961
1464 1

Instagram, ABD’de Gizli Beğeni Özelliğini Önümüzdeki Hafta Test Edecek

Instagram, ABD’de Gizli Beğeni Özelliğini Önümüzdeki Hafta Test Edecek
Yazar: Elif Aybüke Ural

10 Kasım 2019

Instagram dünyadaki yedi farklı ülkedeki gönderilerdeki sayımların gizlendiği testler yapıyor ve çok yakında bazı ABD kullanıcıları için de gizleme testlerine başlayacak. Instagram CEO’su Adam Mosseri bugün WIRED25 konferansında duyuru yaptı.

Şimdiye kadar yapılan testlerde beğeniler Feed’deki, webdeki ve profillerdeki genel yayınlardan gizleniyor. Bununla birlikte, bir yayının ne kadar beğenildiğini görebilmeniz gerekir.

Test ilk olarak Kanada’da başladı ve ayrıca İrlanda, İtalya, Japonya, Brezilya, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya geçti. Facebook aynı zamanda Avustralya’da da benzer bir şekilde beğeni sayılarını gizleme testi yapıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook ve Youtube Trump Hakkında Çıkan Söylentileri Yasaklıyor başlıklı makalemizde facebook, Trump ve Twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  ABD Hükumeti Mark Zuckerberg'ın E-maillerini Okumak İsteyebilir

" Instagram, ABD’de Gizli Beğeni Özelliğini Önümüzdeki Hafta Test Edecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram, ABD’de Gizli Beğeni Özelliğini Önümüzdeki Hafta Test Edecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Instagram, ABD’de Gizli Beğeni Özelliğini Önümüzdeki Hafta Test Edecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (1)
  İbrahim Aydoğdu 12 Kasım 2019 15:21

  Çok yerinde bir karar olmuş. Kaliteli içerik her zaman baş üstü tutulmalı. Saygılar&Sevgiler…

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.