En iyi fotoğraf yerleri 2019 | Technosfer

Instagram için nerede fotoğraf çekileceğini anlatan uygulama Depalo!

24.06.2019
A+
A-
Instagram için nerede fotoğraf çekileceğini anlatan uygulama Depalo!

İnstagram’da en önemli şeylerden birisi güzel bir ışık ve güzel bir mekan bulunarak çekilen resimler. Bu durum üzerinde düşünen ve burada bir açık olduğunu fark eden Blogger Rebecca Aneloski, buradaki açığı kapatmak için kendisine yeni bir iş kolu geliştirdi. Depalo isimli uygulama sayesinde bundan sonra fotoğraf çekinmek için yer aramak yerine, fotoğraf çekilmek istediğiniz yeri seçip oraya gideceksiniz.

Bu uygulama en çok kadınların işine yarayacak gibi gözükse de taşı toprağı altın kadar değerli olan ülkemizde hem kadınların hemde erkeklerin çok işine yarayacaktır. Özellikle turistleri hedef alan uygulama “önünde mutlaka fotoğraf çekilmesi gereken yerler” listesi sunuyor. Bu fikir ise Arizona gezisiyle aklına düşmüş. Aneloski, fotoğraf çekmek için uygun bir yer bulmaya vakti olmadığını fark edince, böyle bir uygulama yapmaya karar vermiş.

2019 en iyi fotoğraf yerleri İstanbul

2019 en iyi fotoğraf yerleri İstanbul

Uygulama şuanda sadece belirli bölgelerde hizmet verebiliyor. Uygulamanın yeni olması nedeniyle bizlere sunmuş olduğu fotoğraf çekilecek lokasyonlar Amerika ise kısıtlı. İlk etapta Boston, Chicago, Las Vegas, Los Angeles, New York ve San Diego’un bulunduğu uygulama gelişen süreç içerisinde daha fazla bölgeye ulaşmayı hedefliyor. Ülkemizde şuanda kullanılamayın uygulamanın ülkemiz için bir alternatifinin yapılması ise an meselesi gibi gözüküyor. Aneloski uygulamaya her hafta yeni bir Amerika şehri ekleyeceklerini açıkladı. Globale ise gelecek yıl açılmayı planlıyorlar. Yani İstanbul gibi turist merkezi şehirler, ancak 2020 sonlarına doğru uygulamada kendine yer bulacak.

Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim olarak sizlere en kaliteli içeriğin sunulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları