SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Yurtdışından alışveriş artık kotalı! Yurtdışından alışveriş artık kotalı!
ÖNCEKİ
Xiaomi, Zirveyi Ele Geçirmek İstiyor Xiaomi, Zirveyi Ele Geçirmek İstiyor
3194
1183 0

Instagram için nerede fotoğraf çekileceğini anlatan uygulama Depalo!

Instagram için nerede fotoğraf çekileceğini anlatan uygulama Depalo!
Yazar: Technosfer Yönetim

24 Haziran 2019

İnstagram’da en önemli şeylerden birisi güzel bir ışık ve güzel bir mekan bulunarak çekilen resimler. Bu durum üzerinde düşünen ve burada bir açık olduğunu fark eden Blogger Rebecca Aneloski, buradaki açığı kapatmak için kendisine yeni bir iş kolu geliştirdi. Depalo isimli uygulama sayesinde bundan sonra fotoğraf çekinmek için yer aramak yerine, fotoğraf çekilmek istediğiniz yeri seçip oraya gideceksiniz.

Bu uygulama en çok kadınların işine yarayacak gibi gözükse de taşı toprağı altın kadar değerli olan ülkemizde hem kadınların hemde erkeklerin çok işine yarayacaktır. Özellikle turistleri hedef alan uygulama “önünde mutlaka fotoğraf çekilmesi gereken yerler” listesi sunuyor. Bu fikir ise Arizona gezisiyle aklına düşmüş. Aneloski, fotoğraf çekmek için uygun bir yer bulmaya vakti olmadığını fark edince, böyle bir uygulama yapmaya karar vermiş.

2019 en iyi fotoğraf yerleri İstanbul

2019 en iyi fotoğraf yerleri İstanbul

Uygulama şuanda sadece belirli bölgelerde hizmet verebiliyor. Uygulamanın yeni olması nedeniyle bizlere sunmuş olduğu fotoğraf çekilecek lokasyonlar Amerika ise kısıtlı. İlk etapta Boston, Chicago, Las Vegas, Los Angeles, New York ve San Diego’un bulunduğu uygulama gelişen süreç içerisinde daha fazla bölgeye ulaşmayı hedefliyor. Ülkemizde şuanda kullanılamayın uygulamanın ülkemiz için bir alternatifinin yapılması ise an meselesi gibi gözüküyor. Aneloski uygulamaya her hafta yeni bir Amerika şehri ekleyeceklerini açıkladı. Globale ise gelecek yıl açılmayı planlıyorlar. Yani İstanbul gibi turist merkezi şehirler, ancak 2020 sonlarına doğru uygulamada kendine yer bulacak.

Bir önceki yazımız olan Xiaomi, Zirveyi Ele Geçirmek İstiyor başlıklı makalemizde apple, çin abd ve hindistan hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Apple, Intel'in Modem Üretimi Bölümünü Satın Aldı!

" Instagram için nerede fotoğraf çekileceğini anlatan uygulama Depalo! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram için nerede fotoğraf çekileceğini anlatan uygulama Depalo! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Instagram için nerede fotoğraf çekileceğini anlatan uygulama Depalo! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Yönetim Hakkında:

Technosfer Yönetim olarak sizlere en kaliteli içeriğin sunulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.