SON DAKİKA TEKNOLOJİ 09:09 Pentagram , çocuklar için akıllı bir hoparlör tasarladı 17:17 Google Stadia ‘ya 120’den Fazla Oyun Eklenecek 09:09 Çevrimdışı kullanabileceğiz en iyi uygulamalar 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor
SONRAKİ
macOs Catalina Bugün İtibari ile İndirilebilir Hala Geldi macOs Catalina Bugün İtibari ile İndirilebilir Hala Geldi
ÖNCEKİ
Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları’ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları
832
308 0

Instagram’daki Takip Sekmesinin Kaldırılmasına Yönelik Çalışmalar Başladı

Instagram’daki Takip Sekmesinin Kaldırılmasına Yönelik Çalışmalar Başladı
Yazar: Elif Aybüke Ural

8 Ekim 2019

Instagram yer alan takip sekmesi, arkadaşlarınızın takip ettiği sayfalara ya da beğendiği gönderilere bakarak kullanıcıların beğeneceğini düşündüğü sayfaları öneri olarak karşınıza çıkmasına olanak sağlıyor. Fakat şirket kullanıcılar farkına varmadan yavaş yavaş bu sekmeyi ortadan kaldırıyor. Bu işlem yürürlüğe tamamen girdikten sonra ise takip sekmesi Instagram’dan tamamen kalkacak.

Peki takip sekmesi neden kaldırılıyor? Vishal Shah’ın yaptığı açıklamaya göre bu sekmenin kalkma sebebinin kullanıcıların Instagram üzerinden paylaşım yaptıklarında bazı kullanıcıların bu yaptığı paylaşımların takip sekmesinde görüldüğünden haberleri olmadığını ve gönderilerini takip sekmesinde gördüklerinde şaşırıp bu durumdan rahatsız olduklarını dile getirmelerinden dolayı  sekmenin yakın zamanda kaldıracağı yönünde oldu.

Instagram’da yapılacak bu değişiklik bazı kullanıcılar tarafından saçma bulunsa da bazı kullanıcılardan destek gördü. Kullanıcılardan bazıları Instagram’da bulunan bu özellik yüzünden birçok kez tartışmaya girdiklerini hatta bazı partnerlerin ayrılmasına bile yol açtığını söyledi.

Instagram ekibi bu sıkıntıya yakın bir zamanda çözüm bulacağını ve kullanıcılarının memnun olmaları için çalışmalar yapmaya devam edeceğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Ghost Recon Breakpoint Aurora Kurtları'ndan Kurtulmak için İpuçları ve Püf Noktaları başlıklı makalemizde Breakpoint, Ghost Recon ve ipuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Tetris Royale Android ve iOS’a geri dönüyor
ETİKETLER:


" Instagram’daki Takip Sekmesinin Kaldırılmasına Yönelik Çalışmalar Başladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram’daki Takip Sekmesinin Kaldırılmasına Yönelik Çalışmalar Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Instagram’daki Takip Sekmesinin Kaldırılmasına Yönelik Çalışmalar Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.