SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Huawei cihazlar Google Android desteğine sahip olmayacak mı? Huawei cihazlar Google Android desteğine sahip olmayacak mı?
ÖNCEKİ
MSI Türkiye’den Dev PUBG Turnuvası MSI Türkiye’den Dev PUBG Turnuvası
3021
1119 0

Instagram’ın Keşfet Bölümünde İlginç Yenilik

Instagram’ın Keşfet Bölümünde İlginç Yenilik
Yazar: Mert Büyük

18 Mayıs 2019

Sosyal medyanın en popüler adresi olarak gösterebileceğimiz Instagram’da , yeni içeriklere daha kolay bir şekilde erişebilmemiz için bir takım yenilikler geldi. Detaylar haberimizde.

Instagram’in keşfet bölümü , yeni şeyler keşfetmek ve takip etmediğiniz kişileri , objeleri görmek için mükemmel bir yer ve şirketin resmi açıklamalarına göre aktif kullanıcıların %50’sinden fazlası her ay bu alanı kullanıyor. Bu özellik yenilikler ve güncellemelerle daha da genişletildi. Ayrıca IGTV ve Alışveriş’e erişim kolaylaştı.

Şirket uzun bir süredir Keşfet bölümünün yeni tasarım ve içeriklerini test ediyordu . Artık beta sürecinden çıktı ve herkese kullanılmaya sunuldu.Şimdi Keşfet bölümüne gittiğinizde yiyecek, seyahat, sanat ve ilgilendiğiniz diğer konu başlıklarının yanı sıra, IGTV ve Alışveriş kısayollarını da gezinti çubuğunda görebileceksiniz.

Açıklamalarda ayrıca IGTV ve Alışveriş bölümlerinin günde 500 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret edildiği belirtiliyor . Instagram bu rakamı daha yukarı çekmek için bir takım yenilikler ve çekici şeylerin planlarını yapıyor. Bu yenilikleri kullanmak için uygulamanızın en son sürüme sahip olduğundan emin olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan MSI Türkiye'den Dev PUBG Turnuvası başlıklı makalemizde MSI PubG turnuvası ve Msi turnuva hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Samsung Galaxy M30 Tanıtıldı !

" Instagram’ın Keşfet Bölümünde İlginç Yenilik konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram’ın Keşfet Bölümünde İlginç Yenilik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Instagram’ın Keşfet Bölümünde İlginç Yenilik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük Hakkında:

Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.