Instagram'ın Keşfet Bölümünde İlginç Yenilik | Technosfer

Instagram’ın Keşfet Bölümünde İlginç Yenilik

18.05.2019
A+
A-
Instagram’ın Keşfet Bölümünde İlginç Yenilik

Sosyal medyanın en popüler adresi olarak gösterebileceğimiz Instagram’da , yeni içeriklere daha kolay bir şekilde erişebilmemiz için bir takım yenilikler geldi. Detaylar haberimizde.

Instagram’in keşfet bölümü , yeni şeyler keşfetmek ve takip etmediğiniz kişileri , objeleri görmek için mükemmel bir yer ve şirketin resmi açıklamalarına göre aktif kullanıcıların %50’sinden fazlası her ay bu alanı kullanıyor. Bu özellik yenilikler ve güncellemelerle daha da genişletildi. Ayrıca IGTV ve Alışveriş’e erişim kolaylaştı.

Şirket uzun bir süredir Keşfet bölümünün yeni tasarım ve içeriklerini test ediyordu . Artık beta sürecinden çıktı ve herkese kullanılmaya sunuldu.Şimdi Keşfet bölümüne gittiğinizde yiyecek, seyahat, sanat ve ilgilendiğiniz diğer konu başlıklarının yanı sıra, IGTV ve Alışveriş kısayollarını da gezinti çubuğunda görebileceksiniz.

Açıklamalarda ayrıca IGTV ve Alışveriş bölümlerinin günde 500 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret edildiği belirtiliyor . Instagram bu rakamı daha yukarı çekmek için bir takım yenilikler ve çekici şeylerin planlarını yapıyor. Bu yenilikleri kullanmak için uygulamanızın en son sürüme sahip olduğundan emin olmalısınız.

Mert Büyük
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları