SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Youtube TV, Amazon Fire Destekli Cihazlar İçin Yayınlandı Youtube TV, Amazon Fire Destekli Cihazlar İçin Yayınlandı
ÖNCEKİ
Spotify’a Siri Desteği Geliyor Spotify’a Siri Desteği Geliyor
1158
429 0

iOS 13.1.1 Beraberinde Getirdiği Bazı İyileştirmeler İle Yayınlandı

iOS 13.1.1 Beraberinde Getirdiği Bazı İyileştirmeler İle Yayınlandı
Yazar: Elif Aybüke Ural

30 Eylül 2019

Geride bıraktığımız haftanın ilk günlerinde Apple, müşterilerini üçüncü parti uygulama klavyelerinin “tam erişim” kazanabileceğini ve kullanıcı izni olmadan internet üzerinden veri transferi yapılabileceği konusunda uyarmıştı ve şirket bu sorunları düzeltmek için bir güncelleme yayınladı. iOS 13.1.1, üçüncü parti uygulama klavye sorununu çözmekle kalmayıp, iOS 13 sonrası bataryaları daha hızlı biten kullanıcılara da derman oldu.

13.1.1 güncellemesi ayrıca iPhone’nun yedekten geri yüklemesini engelleyen sorunu ortadan kaldırdı, iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max’de Siri’nin ses algılama oranını arttırdı ve Hatırlatıcıdaki yavaş senkronize hatasını düzeltti. Fakat güncellemenin sinyal gücü tam olsa da mobil veri alamama sorununa çare olamaması dikkatlerden kaçmadı. Mobil veri bağlantınız gittiğinde telefonu uçak moduna almanız ya da veriyi aç kapat yapmanız ne yazık ki yeterli olmuyor. Apple bu sorunu çözene dek yapabileceğiniz tek şey telefonu kapatıp yeniden açmak.

Bir önceki yazımız olan Apple TV Artık Tüm Ailenin Aynı Anda İçerik İzlemesine İzin Veriyor başlıklı makalemizde apple ve tvOs13 hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Apple Watch EKG Özelliği Avrupa'ya Geldi!
KATEGORİLER:


" iOS 13.1.1 Beraberinde Getirdiği Bazı İyileştirmeler İle Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iOS 13.1.1 Beraberinde Getirdiği Bazı İyileştirmeler İle Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda iOS 13.1.1 Beraberinde Getirdiği Bazı İyileştirmeler İle Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.