SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Dijital Fabrika: Üretim Süreçlerinizi Yönetin Dijital Fabrika: Üretim Süreçlerinizi Yönetin
ÖNCEKİ
Google Assistant’ın Yeni Ambient Mode Google Assistant’ın Yeni Ambient Mode
2919
1081 0

iPhone Güncellemesi için WhatsApp Arama Bekletme Desteği Getiriyor

iPhone Güncellemesi için WhatsApp Arama Bekletme Desteği Getiriyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

27 Kasım 2019

iPhone için WhatsApp şimdi bir dizi yeni özellik getiren bir güncelleme alıyor. Güncelleme sürüm numarası 2.19.120’dir ve arama bekletme desteği biçiminde kullanışlı bir özellik sunar ve kullanıcıların bir aramada başka bir WhatsApp araması almalarına izin verir. Güncelleme aynı zamanda yeniden tasarlanmış bir sohbet ekranı ve Braille klavye kullanıcıları için önemli bir özellik içeriyor. Bu ayın başlarında, WhatsApp, hem spam davetiyeleri durdurmak amacıyla hem de Android ve iPhone kullanıcıları için yeni grup gizlilik ayarlarını çıkardı.

iOS güncellemesi için yeni WhatsApp 2.19.120, iPhone kullanıcıları için yayına girdi. Uyumlu kullanıcılar güncellemeyi kontrol etmek için App Store’a gidebilir. Söz konusu değişiklik, güncellemenin, Çağrı Bekletme Desteği adı verilen yeni bir özellik getirdiğini öne sürüyor. Bu özellik, daha önce testlerde fark edilmedi, ancak doğrudan iPhone kullanıcıları için sürüme ulaşıyor. Zaten başka bir çağrıdayken bir WhatsApp çağrısı almalarına olanak tanır, böylece yeni çağrıyı hemen kabul etmek mi yoksa mevcut çağrıyı bitirmek mi ve ardından ikinci çağrıya katılmak isteyip istemediğine karar verme fırsatı verir. Şu anda, alıcılar birileri başka bir aramanın ortasındayken aramaya çalışırken bir arama bekletme bildirimi almıyor. Ancak arayan kişi, alıcının “başka bir aramada” olduğunu bilmektedir.

Bunun dışında, güncelleme aynı zamanda mesajlarınızı hızlıca taramanızı kolaylaştıran güncellenmiş bir sohbet ekranı tasarımı sunar. Güncelleme, VoiceOver modunu kullanırken mesajlarınızı doğrudan Braille klavyesinden hızlı bir şekilde gönderme özelliğini de içerir.

Değişiklik ayrıca, bu ayın başlarında ortaya çıkan bir özellik olan Grup Gizlilik Ayarlarının kullanıma sunulmasını da yineliyor. Uygulamanın yeni sürümündeki özelliği hala almadıysanız, bu güncellemeyle almanız gerekir. WhatsApp for iPhone’un son sürümünü yüklemek için App Store’a başvurabilirsiniz.

 

 

" iPhone Güncellemesi için WhatsApp Arama Bekletme Desteği Getiriyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone Güncellemesi için WhatsApp Arama Bekletme Desteği Getiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda iPhone Güncellemesi için WhatsApp Arama Bekletme Desteği Getiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye