SON DAKİKA TEKNOLOJİ 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER
SONRAKİ
Netflix Yeni Fiyat Planlarını Test Ediyor Netflix Yeni Fiyat Planlarını Test Ediyor
ÖNCEKİ
OnePlus ’tan Alışılagelmişin Dışında Bir Telefon OnePlus ’tan Alışılagelmişin Dışında Bir Telefon
2714
1005 0

Apple Card satın alımını kolaylaştırıyor

Apple Card satın alımını kolaylaştırıyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

12 Aralık 2019

Apple, yeni kredi kartı ürünü olan Apple Card özelliğini piyasaya sürmesinden dört ay sonra, iPhone üreticisi, müşterilerin bir sonraki iPhone’larını satın almalarını ve iki yıl boyunca faizsiz taksitlerle ödeme yapmalarını sağlayan bir finansman planı sunuyor. Apple Card , ödeme planı sağlarken aynı zamanda kolaylıklar da sunuyor.

ABD’de başlatılan bu finansman planını kullanarak bir iPhone’u satın almak için Apple Card’ı kullanılabilir. Bu şekilde aylık minimum faizsiz minimum ödemeniz sağlanacak. iPhone’un Cüzdan uygulamasındaki genel minimum Apple Card ödemenize aktarılacaktır.  Bu uygulama sayesinde Apple, daha büyük satışlar yapabileceğini ve bunun da tekrarlayan faturalar ile yapabileceğini düşünür.

Finansman planının başlatılmasıyla paralel olarak, Apple ‘’Şirket, bu ayın sonunda mağazalarında Apple Kart kullanılarak yapılan alışverişlerde yüzde 6 indirim yapmaya başlayacağını’’ açıkladı.

Nakit geri ödeme başvurusu, normalde Apple alışverişlerinde yüzde 3 olan Daily Cash geri ödeme özelliği sunan Apple Card özelliğine atıfta bulunur. Ancak, yukarıda belirtildiği gibi, Apple’ın promosyonu yüzde 6’ya kadar çıktı.

Apple’ın Ekim’deki kazanım çağrısı sırasında, CEO Tim Cook bunun gibi düzenlemeler hakkında konuştu. Geleneksel götürü rotaya gitmek yerine bir iPhone satın almak için alternatifler isteyen insanlara hitap etmek isteyen Apple örnekleri olarak işaret etti. Cook arama sırasında “Böyle bir yinelenen ödeme isteyen birçok kullanıcı olduğunu biliyoruz” dedi.

Pazartesi gününden itibaren Cüzdan uygulamasında yayınlandı. Eklenen not bu yeni iPhone ödeme düzenlemesinin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi veriyor. Belirtildiği gibi taksitler, diğer Apple Card alışverişlerinde olduğu gibi ilgiye tabi değildir. Ayrıca, taksit bakiyeniz için daha fazla ödeme yaparabilirsiniz. Bu sayede toplam ödeme sayısını azaltabilirsiniz. Ancak yine de bir sonraki ay taksit ödemenizi ödeme planınız bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan OnePlus ’tan Alışılagelmişin Dışında Bir Telefon başlıklı makalemizde android, iphone ve One Plus hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Chrome Medya Oynatma Kontrolleri Ekliyor


" Apple Card satın alımını kolaylaştırıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Apple Card satın alımını kolaylaştırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Apple Card satın alımını kolaylaştırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.