SON DAKİKA TEKNOLOJİ 17:17 Google Stadia ‘ya 120’den Fazla Oyun Eklenecek 09:09 Çevrimdışı kullanabileceğiz en iyi uygulamalar 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir
SONRAKİ
2020 hediye önerilerimizle sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz! 2020 hediye önerilerimizle sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz!
ÖNCEKİ
Samsung Galaxy S11 Serisi 48MP Telefoto Hakkında Söylentiler Yayılıyor Samsung Galaxy S11 Serisi 48MP Telefoto Hakkında Söylentiler Yayılıyor
2587
958 0

iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme

iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme
Yazar: Elif Aybüke Ural

20 Aralık 2019

Neredeyse her uygulama kullanıcı deneyimini geliştirme özelliğini benimsediğinden, karanlık mod sonunda kitleleri yakaladı. Google kısa süre önce, çokça beklenen karanlık temayı ortaya çıkarmak için popüler e-posta uygulamasını güncelledi.

İOS 13’teki Gmail uygulamasında ve Android’in en son sürümlerinde karanlık modun açılması işlemi aynıdır. Fakat iOS 11 ve 12’de biraz farklıdır. Hangi platformda olursanız olun, kılavuza devam etmeden önce uygulamayı güncellediğinizden emin olun. Ayrıca, aşamalı bir dağıtım olduğunu unutmayın; bu nedenle özelliği henüz cihazınızda göremeyebilirsiniz.

 1. Cihazınızda Gmail uygulamasını başlatın.
 2. Şimdi, sol üst köşedeki menü düğmesine dokunun ve Ayarlar’ı seçin.
 3. Ardından, Genel Ayarlar’a dokunun
 4. Ardından, Tema’yı seçin
 5. Son olarak, Karanlık seçeneğini seçin

iPhone veya iPad’inizde iOS 11 veya iOS 12 çalıştıran cihazınızda, açmak veya kapatmak için Koyu bir tema geçişi olacağını unutmayın. İOS 13’ten önce sistem genelinde karanlık modu olmadığından, burada “Sistem varsayılanı” seçeneğini bulamazsınız.

Daha sonra, devre dışı bırakmak istediğinizde, tekrar tema ayarlarına dönün ve ardından aydınlık modunu  ya da sistem varsayılanını seçin.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S11 Serisi 48MP Telefoto Hakkında Söylentiler Yayılıyor başlıklı makalemizde Galaxy S11 ve Telefoto hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Çocuk Sosyal Medya Hesapları Yasaklandı


" iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.