SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
2020 hediye önerilerimizle sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz! 2020 hediye önerilerimizle sevdiklerinizi mutlu edeceksiniz!
ÖNCEKİ
Samsung Galaxy S11 Serisi 48MP Telefoto Hakkında Söylentiler Yayılıyor Samsung Galaxy S11 Serisi 48MP Telefoto Hakkında Söylentiler Yayılıyor
2957
1095 0

iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme

iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme
Yazar: Elif Aybüke Ural

20 Aralık 2019

Neredeyse her uygulama kullanıcı deneyimini geliştirme özelliğini benimsediğinden, karanlık mod sonunda kitleleri yakaladı. Google kısa süre önce, çokça beklenen karanlık temayı ortaya çıkarmak için popüler e-posta uygulamasını güncelledi.

İOS 13’teki Gmail uygulamasında ve Android’in en son sürümlerinde karanlık modun açılması işlemi aynıdır. Fakat iOS 11 ve 12’de biraz farklıdır. Hangi platformda olursanız olun, kılavuza devam etmeden önce uygulamayı güncellediğinizden emin olun. Ayrıca, aşamalı bir dağıtım olduğunu unutmayın; bu nedenle özelliği henüz cihazınızda göremeyebilirsiniz.

 1. Cihazınızda Gmail uygulamasını başlatın.
 2. Şimdi, sol üst köşedeki menü düğmesine dokunun ve Ayarlar’ı seçin.
 3. Ardından, Genel Ayarlar’a dokunun
 4. Ardından, Tema’yı seçin
 5. Son olarak, Karanlık seçeneğini seçin

iPhone veya iPad’inizde iOS 11 veya iOS 12 çalıştıran cihazınızda, açmak veya kapatmak için Koyu bir tema geçişi olacağını unutmayın. İOS 13’ten önce sistem genelinde karanlık modu olmadığından, burada “Sistem varsayılanı” seçeneğini bulamazsınız.

Daha sonra, devre dışı bırakmak istediğinizde, tekrar tema ayarlarına dönün ve ardından aydınlık modunu  ya da sistem varsayılanını seçin.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S11 Serisi 48MP Telefoto Hakkında Söylentiler Yayılıyor başlıklı makalemizde Galaxy S11 ve Telefoto hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Güvenli Bilgisayarlar Yazılım Saldırılarına Karşı Yeni Bir Savunma Sunuyor

" iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda iPhone ve Android’de Gmail’de Karanlık Modu Etkinleştirme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.