SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Apple Watch’ınızı nasıl bulabilirsiniz? Apple Watch’ınızı nasıl bulabilirsiniz?
ÖNCEKİ
En Güncel Kripto Para Haberleri BeinCrypto Türkiye’de Sizleri Bekliyor En Güncel Kripto Para Haberleri BeinCrypto Türkiye’de Sizleri Bekliyor
3864
1431 0

İşte HBO Max’in Görünümü

İşte HBO Max’in Görünümü
Yazar: Elif Aybüke Ural

31 Ekim 2019

AT & T’nin ayda 15 $ ‘lık akışlı video hizmeti sunan HBO Max, HBO Now benzeri gibi görünmüyor. AT&T ve Warner Media bugün özel bir yatırımcı etkinliğinde ürün arayüzüne ilk kez göz attılar, başkan yardımcısı ve genel müdür yardımcısı Andy Forssell, yalnızca Netflix ve diğer rakipler gibi algoritmalara güvenmek yerine insanların kendileri için özel bir liste yaratmasının öneminden bahsetti. Bu nedenle, HBO’nun “İnsanlar Tarafından Tavsiye Edilen” özelliği, şirketin bu yılın başlarında yaydığı bir şey, ayrıca bu HBO Max’te büyük bir artışa neden oluyor. Ünlülerin artık kendi önerilerini listeleyebilecekleri sayfalar olacak. HBO Max müşterileri doğrudan bu ünlünün profilinden bir film veya TV şovu seçmek için bu öneri sayfalarını kullanabilecek.

“Highlight” olarak adlandırılan yeni bir işlev, insanların izleyecekleri bir şey seçmek için bir uygulamayı kaydırma konusunda endişeye gerek kalmaması için tasarlandı. Kullanıcılar sadece seçenekler arasında gezinmek için yaklaşık dokuz dakika harcıyor ve HBO Max bunu süreyi azaltmak  için tasarlandı. Highlight, abonelere daha spesifik seçenekler sunmak için birlikte özel bir liste yapar ve bu liste diğer izleyiciler için paketlenir. 

HBO Max, her birinin ayrı ayrı görebileceği türden önerileri geliştirmek için, izlemekte olduğunuz diğer kişilerle birlikte ortak bir hesap oluşturabileceğiniz ortak bir görüntüleme deneyimi de sunacak. Şirket yöneticileri, kullanımı kolay bir arayüze ve temiz bir görünüme sahip olmanın ayrılmaz bir parçası olarak HBO Max’in başarısı olacağını söylediler. Netflix başlangıçta bir yayın hizmetinin nasıl görünmesi ve neye benzemesi gerektiğinin tonunu belirledi, ancak Apple TV Plus ve Disney + o zamandan beri başlıklarıyla ilgili kendilerine özgü benzersiz teklifler sundu. 

Ayrıca HBO’nun yeni yayın hizmeti, programının yarısının genç bin yıllıkları hedef almasını ve diğer yarısının ise aile eğlencesi ve yetişkinlere yönelik diziler arasında bölünmesini hedefliyor. HBO Max 2020’de piyasaya sürülecek.

Bir önceki yazımız olan Sonos, Eski Ürünleri İçin Takas Programı Başlattı başlıklı makalemizde amazon, Hoparlör ve music hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Apple TV Plus Ücretsiz Çünkü Apple’ın Son Oyunu Amazon Prime’ı Taklit Ediyor

" İşte HBO Max’in Görünümü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İşte HBO Max’in Görünümü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda İşte HBO Max’in Görünümü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.