SON DAKİKA TEKNOLOJİ 14:00 Xiaomi Mi 10 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri 12:51 Lg K41s Sorun Şikayet Özellikleri 15:32 Oppo A31 Sorun Şikayet Özellik
SONRAKİ
Windows 10X Dizüstü Bilgisayarlara Geliyor Windows 10X Dizüstü Bilgisayarlara Geliyor
ÖNCEKİ
Asus, Tayvan’ın en iyisi seçildi Asus, Tayvan’ın en iyisi seçildi
4091
1515 0

LG’nin G8X ThinQ’u 1 Kasım’da AT&T’ye Geliyor

LG’nin G8X ThinQ’u 1 Kasım’da AT&T’ye Geliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

30 Ekim 2019

AT&T, LG’nin ikinci ekranı açan bir kasaya takılabilecek yeni telefonu olan LG G8X ThinQ’un 1 Kasım’da  mağazalarda satışa sunulacağını açıkladı. Sprint ayrıca, şebekesinde G8X’i destekleyeceğini de paylaştı, ancak taşıyıcı bunu 8 Kasım’a kadar AT&T’den bir hafta sonra başlatamayacak.

AT&T, telefonun ve ikinci ekran aksesuarının yeni bir hat açan insanlar için ücretsiz olacağını belirtti. Başlangıçta taşıyıcılar konusunda çok az şey ücretsizdi ve bu telefon yalnızca 30 dolarlık bir ay boyunca faturanızda aylık 26 ABD Doları tutarındaki fatura kredisi ödendikten sonra “ücretsiz” olacaktır.

Sprint kullanıyorsanız, telefonunuzu 1 Kasım Cuma’dan başlayarak ön sipariş verebileceksiniz ve bir hafta sonra 8 Kasım’da alacaksınız. 18 aylık bir kredi süresi olan Sprint Flex kiralamanızın toplamı sadece 270 dolar olacak ve aylık 15 dolara mal olacak. Bu fiyat, yükseltme yapan (AT&T’den farklı olarak) veya yeni bir hat açanlar için işe yarayacak. Ayrıca ikinci ekran aksesuarını alırsanız, Sprint, LG’den gelen bir posta iadesiyle geri ödeme alabileceğinizi, bu yüzden paranızı oldukça hızlı bir şekilde geri almanız gerekeceği söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan 30 Ekim’de Piyasaya Sunulacak AirPods Pro Sadece 249 Dolar başlıklı makalemizde airpods, apple ve Apple store hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Verizon Nihayet Gerçek 5G Kapsamlı Haritaları Piyasaya Sundu
ETİKETLER:


" LG’nin G8X ThinQ’u 1 Kasım’da AT&T’ye Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere LG’nin G8X ThinQ’u 1 Kasım’da AT&T’ye Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda LG’nin G8X ThinQ’u 1 Kasım’da AT&T’ye Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.