SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
Youtube Music, Varsayılan Oynatıcı Olarak Google Music’in Yerini Aldı Youtube Music, Varsayılan Oynatıcı Olarak Google Music’in Yerini Aldı
ÖNCEKİ
EpicStore Games Bu Hafta da Metro 2033 Redux ve Eyerthing’i Ücretsiz Dağıtıyor EpicStore Games Bu Hafta da Metro 2033 Redux ve Eyerthing’i Ücretsiz Dağıtıyor
721
267 0

Logitech, 89 Milyon Dolara Streamlabs’i Satın Aldı

Logitech, 89 Milyon Dolara Streamlabs’i Satın Aldı
Yazar: Elif Aybüke Ural

29 Eylül 2019

Twitch’in kurulumunda payı olan, ücretsiz ve birçok yönden harika özelliklere ev sahipliği yapan yayıncılık yazılımı Streamlabs, dev bilgisayar aksesuar üreticisi Logitech tarafından yaklaşık 89 milyon dolar gibi bir fiyata satın alındı.

Peki bu kadar fiyat biçilen Streamlabs nedir? Streamlabs, aslında yayıncılar için bazı özellikleri ayarlayabildikleri tek durak noktası olarak görülebilir. Yayını kurmanızı, görsel bindirmeyi uygulamanızı, bildirimleri özelleştirmenizi ve birçok özellikle oynamanıza imkan sağlar. Yayımlana bir blog yazısında, Streamlabs’ın kurucusu Ali Moiz, programın bugüne kadar desteklediği tam donanım ve yazılımları desteklemeye devam edeceğini, programın ücretsiz kalacağını ve Logitech’ın onlara sağlayacağı kaynakların kendilerine gelecek için çok daha fazla araç tasarlamalarına olanak sağlayacağını söyledi.

Logitech’in böylesine büyük bir meblağ ödeyerek yazılımı almasına şaşmamalı çünkü Streamlabs’in sitesine bakıldığında Twitch yayıncılarının %70’inin tercihi Streamlabs’den yana olduğu gözüküyor. Zaten Logitech’de yayıncılar için kulaklık, fare, klavye ve mikrofon gibi aksesuarlar ürettiği için bu satın alma aslında her iki şirket için güzel bir adım olmuş gibi duruyor.

" Logitech, 89 Milyon Dolara Streamlabs’i Satın Aldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Logitech, 89 Milyon Dolara Streamlabs’i Satın Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Logitech, 89 Milyon Dolara Streamlabs’i Satın Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye