SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak
ÖNCEKİ
Yahoo ve Line Birleşecek Yahoo ve Line Birleşecek
3588
1329 0

Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor

Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

19 Kasım 2019

Disney + serisi Loki, bir iç kaynağa göre, Trickster God’ün kadın versiyonunu Marvel Sinematik Evren’e sunabilir. Marvel Comics’in sayfalarında, Loki ara sıra kadın biçiminde sunulmuştu. 2009’da yayınlanan Mighty Avengers destanının bir parçası olarak Loki kadın olarak yeniden doğdu. Karakter daha sonra kendi Avengers ekibini oluşturan Scarlet Witch gibi davranmayı seçti. Daha yakın bir zamanda, Marvel Press, Mackenzi Lee tarafından Loki’yi panseksüel  olarak sunan genç bir yetişkin romanı yayınladı. Şimdi, Loki’ye alternatif bir yaklaşımın, MCU’da belirgin bir şekilde ortaya çıkabileceği görülüyor.

Son zamanlarda, Sophia Di Martino’nun Loki’deki Tom Hiddleston ile birlikte görüneceği ortaya çıktı. İngiliz aktris, televizyondaki bir takım rollerle biliniyor. Geçtiğimiz yaz Di Martino’nun dün destekleyici bir dönüşü oldu. Disney + için en çok beklenen projelerden birinde oynayacağı bölüme gelince, bazı raporlar belirsiz. İlk başta hikayeyi bozan Variety, Di Martino’nun kimin oynayacağının belirsiz olduğunu ve Marvel’in oyuncu duyurusu hakkında yorum yapmadığını belirtti.

Bununla birlikte, Disney + serisinin yapımına yakın bir kaynağa göre, Di Martino’nun rolü son derece önemli olabilir. Son teslim tarihine kadar konuşan kaynak, aktrisin Loki’nin kadın versiyonunu canlandırdığını ima etti. Kaynak, aslında Di Martino’nun rolü Hiddleston ile paylaşacağını ekledi. Doğruysa, bu Loki serisinin olabileceği ihtimalini değiştiriyor.

Di Martino’nun Hiddleston’a eşdeğer bir kadına eşlik ettiği haberi, şovun konusu ve seri hale getirme seviyesi hakkında henüz en büyük ipucu olabilir. Marvel Sinematik Evreni için daha geniş bir etki yaratabilir ve Thor’un kardeşinin kişiliğini devralabilecek bir sanatçıya yer verebilir. Serinin yayınlanmaya ne zaman elverişli olacağı ile ilgili çok uzun bir yol olmasına rağmen, hiçbir şey onaylanmamasına rağmen, Loki’nin geleceği ile ilgili bu içeriden bilgi oldukça ilginç.

 

KATEGORİLER:

" Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye