SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Planet Zoo 1.0.3 Hayvanların Yaşlılıktan Ölmelerini Engellemenizi Sağlar Planet Zoo 1.0.3 Hayvanların Yaşlılıktan Ölmelerini Engellemenizi Sağlar
ÖNCEKİ
Facebook, Beat Sabre’nin Geliştirme Stüdyosunu Satın Alıyor Facebook, Beat Sabre’nin Geliştirme Stüdyosunu Satın Alıyor
2381
882 0

Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü

Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü
Yazar: Elif Aybüke Ural

28 Kasım 2019

Microsoft, Outlook.com ve Outlook’u Web posta hizmetleri için Aşamalı Web Uygulamalarına (PWA) dönüştürmektedir. Bu, herhangi bir Outlook kullanıcısının web uygulamasını Windows, macOS, Chrome OS ve PWA’ları yerel olarak destekleyen diğer platformlara yüklemesine olanak sağlar. Dağınık Outlook Windows masaüstü uygulamasına veya Windows 10’un bir parçası olarak gönderilen Windows Mail istemcisine yararlı bir alternatiftir.

PWA’lar, doğası gereği, esasen hala web siteleridir, ancak geleneksel uygulamalar gibi görünmelerini sağlamak için daha iyi önbellekleme, bildirim özellikleri ve arka plan işlevselliği içerirler. Microsoft, geçen yıldan bu yana Windows uygulamaları için PWA’ları yavaş yavaş kullanıyor ve Outlook, şirketin Word ve Excel gibi diğer Office ürünleri için benzer uygulamaları görebileceğimizin bir işareti.

Chrome veya Brave gibi bir Chromium tarayıcı kullanıyorsanız, Outlook.com desteği şu anda yayındadır. Outlook.com’u adres çubuğundan kolayca yükleyebilirsiniz; Windows veya macOS’ta yerel bir uygulama gibi işlem görür.

Microsoft ayrıca, Gmail, Google Drive ve Google Takvim desteğini Outlook.com’a getirmeyi deniyor. Yazılım üreticisi, The Verge’e geçen hafta entegrasyon için “küçük bir Outlook.com kullanıcısı denemesi” olduğunu onayladı.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:

" Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye