SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Arama sıralamasında orijinal raporlamayı teşvik edecek Arama sıralamasında orijinal raporlamayı teşvik edecek
ÖNCEKİ
Spotify Aile Planı’nda değişikliğe gidiyor Spotify Aile Planı’nda değişikliğe gidiyor
2822
1045 0

Microsoft Surface Laptop 3, 15 inçlik bir modelde gelebilir

Microsoft Surface Laptop 3, 15 inçlik bir modelde gelebilir
Yazar: Elif Aybüke Ural

15 Eylül 2019

Günümüz şartlarında 13,5 inçten daha büyük bir Microsft ürünü dizüstü bilgisayar istiyor olsanız, SurfaceBook 2 almanız gerekirdi. Fakat çok yakında büyük ekran için büyük meblağda para harcamanıza gerek kalmayacak. Geçmişte yaptığı tahminler doğru WinFuture,  Microsoft’un 2 Ekim’deki etkinliğinde yeni 15 inçlik yeni bir laptop duyuracağını iddia etti. Şu anlık elimizde pek fazla detay bulunmuyor. Fakat Microsoft’un daha önceki laptoplarında yaptığı gibi görüntü oranın 3:2’den büyük olan oranı korumak istediği bildirildi.

Verge, yeni çip seçeneğinin 15 inç sistemde, 13,5 inç modelinde mevcut olup olmadığından emin olmasa da, etkinlikte AMD destekli bir Surface Laptop 3 (her türden ilk AMD tabanlı yüzey) bekliyor.

2 Ekim sunumunda, güncellenmiş bir Surface Pro, Qualcomm Snapdragon tabanlı bir sistem ve çift ekranlı bir Surface için bir tanıtım dâhil olmak üzere çok çeşitli cihazlar bulunabilir. Microsoft için radikal bir ayrışmayı temsil etmeyecek, ancak hala oldukça küçük olan bir programını çeşitlendirecek.

Bir önceki yazımız olan Spotify Aile Planı’nda değişikliğe gidiyor başlıklı makalemizde adres, aile ve mix hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Samsung Parmak İzi Sorununu Bu Hafta Çözeceğini Bildirdi

" Microsoft Surface Laptop 3, 15 inçlik bir modelde gelebilir konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft Surface Laptop 3, 15 inçlik bir modelde gelebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Microsoft Surface Laptop 3, 15 inçlik bir modelde gelebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.