SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
Ghost Recon: Breakpoint Sistem Gereksinimleri Yayınlandı Ghost Recon: Breakpoint Sistem Gereksinimleri Yayınlandı
ÖNCEKİ
PAX West 2019’daki Oyunlar PAX West 2019’daki Oyunlar
2117
784 0

Microsoft’un yeni Age of Empires Stüdyosu Oyun Geliştirmeyecek

Microsoft’un yeni Age of Empires Stüdyosu Oyun Geliştirmeyecek
Yazar: Eq1NoX

27 Ağustos 2019

Bu yılın başlarında gerçekleşen E3 fuarında Microsoft, Brutal Legend ve Psychonauts stüdyosu Double Fine’ı edindiğini ve Age of Empires Franchise’ini geliştirmeye odaklanan yeni bir stüdyo oluşturduğunu duyurmuştu. Görünüşe göre yeni oluşturulan stüdyo, doğrudan oyun yapmıyor ve aslında diğer stüdyoların Age of Empires Franchise’indeki çalışmalarını denetleyen bir üretim kıyafeti.

Usta yapımcı ve eski Xbox Game Studios genel müdürü Shannon Loftis tarafından yönetilen yeni ve henüz isimlendirilmemiş Microsoft stüdyosu, diğer stüdyolardan Age of Empires oyunlarının doğru yöne gitmesini sağlamaktan sorumlu olacak. Bu PCGamesInsider.biz. ile konuşan Microsoft reklam yönetmeni Adam Isgreen’e göre.

Isgreen diyor ki “İlgili bir ekibimiz var ama harika geliştirme ortaklarımıza gerçekten gözetim sağlıyoruz – bir ekibimiz  Age of Empires: Definitive Edition ‘ı geliştirmiş olan Fogotten Empires’da ve şuanda Age of Empires II: Definitive Edition üzerinde çalışıyorlar ama aynı zamanda bir ekibimizde Avustralya’da , Tantalus Media’da ,  Age of Empires III, üzerinde çalışıyorlar.

“Vancouver’da kalıntılarımız var. Ama aynı zamanda tüm oyunlarda da birbirlerine yardımcı oluyorlar. Microsoft’ta bizim rolümüz, bu harika geliştiricilerin Age ürünleri üretmelerini ve denetmenlerinin olmalarını sağlamak ve büyük Age of Empires deneyimleri olduğuna inandıklarımızı sunmak için mesajda ve markada olduğumuzdan emin olmalarıdır. Her yaş için erişilebilir durumdalar ve ister istemez de tarih hakkında bir şeyler öğrenebilirsiniz. Bu tür bir yaklaşım, dünya çapında geniş kitlelere hitap edebilecek erişilebilir bir oyun. Dünyanın her yerinden Age of Empires oyunlarını oynayan her ay harika bir kullanıcı kitlesine sahibiz ve yalnızca belirli kültürlerden değil, herkesi de getirebileceğimize emin olmak istiyoruz.”

Microsoft Age Of Empires II ve III için remaster duyurusunu yapmıştı, Relic tarafından geliştirilen Age Empires  of IV ile birlikte – 14 yıl içinde serideki ilk yeni giriş olucak . Geçen hafta Age of Empires: Definitive Edition, Gamescom sırasında PC’de Xbox Game Pass için sürpriz bir lansman gerçekleştirmişti.

Age Of Empires II: Definitive Edition 14 Kasım’ da Windows 10 ve Steam’de PC için piyasaya sürülecek.

 

" Microsoft’un yeni Age of Empires Stüdyosu Oyun Geliştirmeyecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Microsoft’un yeni Age of Empires Stüdyosu Oyun Geliştirmeyecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Microsoft’un yeni Age of Empires Stüdyosu Oyun Geliştirmeyecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Eq1NoX Hakkında:

Çukurova Üniversite'sinde okuyorum.Teknolojiye, oyunlara, yazılım dillerine kısacası teknolojiye olan ilgimden dolayı Technosferi seçtim. Size doğru, tarafsız ve güncel bilgiyi iletmeye çalışıyorum.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye