SON DAKİKA TEKNOLOJİ 14:14 Audi İkinci Elektrikli Arabası E-Tron Sportback’i Duyurdu 14:27 Su Geçirmeyen Oyuncu Klavyesi; Asus TUF Gaming K7 13:30 HUAWEI’nin Türkiye’de Çekilen İlk Akıllı Saat Reklam Filmi Yayında 18:18 Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak 14:54 Apple Elektronik Sigara İçme Uygulamalarını Mağazasından Kaldırdı
SONRAKİ
Pixel 4’ün Kilidi Gözleriniz Kapalıyken Bile Açılıyor Pixel 4’ün Kilidi Gözleriniz Kapalıyken Bile Açılıyor
ÖNCEKİ
Firefox’tan Başka Bir Güvenlik Güncellemesi Geliyor Firefox’tan Başka Bir Güvenlik Güncellemesi Geliyor
3340
1237 0

Mixer’in Her İki Kurucusu da Şirketten Ayrıldı

Mixer’in Her İki Kurucusu da Şirketten Ayrıldı
Yazar: Elif Aybüke Ural

19 Ekim 2019

Mixer kurucu ortakları Matt Salsamendi ve James J. Boehm, son iki hafta boyunca, hizmetin bugüne kadarki en büyük değişikliklerinden bazılarını geçirdiği bir zamanda canlı yayında şirketini terk etti.

Boehm, 2 Ekim’de Mixer’den ayrıldığını ve Salsamendi’nin 10 Ekim’de ayrıldığını açıkladı. İkili, Ocak 2016’da başlangıçta Beam olarak bilinen Mixer’ı başlattı. Microsoft, Ağustos 2016’da şirketi satın aldı. 2017’de Mixer olarak yeniden adlandırıldı.

Boehm bir sonraki adımının ne olduğunu açıklamamasına rağmen, Salsamendi Twitter’daki veda mektubunu bir sonraki yolculuğu hakkında – “lazerler” hakkında konuşmak için kullandı.

Salsamendi, “Hatırlayabildiğim kadarıyla müziği temsil etmek için ışık kullanma fikri beni büyüledi” dedi. “Büyümek EDM festivalleri ve turları için ışıklandırmayı hayal ettim ve bu tutkuyu daha büyük bir şekilde sürdürmek istiyorum” dedi.

Onların ayrılışı, Mixer’ın oyun endüstrisinde hiç olmadığı kadar büyük  sıçramalara başladığı bir zamanda geliyor. Mixer, üçüncü büyük akış hizmeti oldu. Microsoft aracılığıyla, yayın hizmeti Tyler “Ninja” Blevins dahil popüler yayıncılarla ortaklıklar üzerinde de çalışmaya başladı. Mixer, daha az bilinen bir yayın hizmeti olmaktan, Blevins’in Ağustos’ta, uzun süredir evi olan Twitch’i, sadece Mixer’in ilerlemesine devam etmek için evi olarak bıraktığını açıklamasının ardından en çok izlenen platformlardan birine gitti.

Salsamendi ve Boehm’in ayrılışları da Microsoft’tan çıkan tek isim değil. Uzun zamandır devam eden bir Xbox yöneticisi olan Mike Ybarra, 20 yıl çeşitli bölümlerle çalıştıktan sonra şirketten ayrılıyor.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:

" Mixer’in Her İki Kurucusu da Şirketten Ayrıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Mixer’in Her İki Kurucusu da Şirketten Ayrıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Mixer’in Her İki Kurucusu da Şirketten Ayrıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunu ve teknolojiye ilgisi çok olan, uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler üreten bir editörüm.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Adobe Premiere Pro yapay zeka kullanacak
  Adobe Premiere Pro yapay zeka kullanacak

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye