Msi GTX 1060 3G Oyun Testi | Technosfer

Msi GTX 1060 3G Oyun Testi

23.03.2019
A+
A-

Msi GTX 1060 3G ekran kartının oyunlarda verdiği fps değerlerini sizler için bir liste haline getirdik. Yeni oyunlar ve hala sevilen oyunlara bu listeden erişebilirsiniz.

2016 yılında üretilmiş olan Msi GTX 1060 3G ekran kartının oyun deneyimlerini sizler için bir liste haline getirdik. Fallout 4’den Gta 5’e, Crysis 4’den Batman: Arkham Knight’a kadar bir çok oyun serisinin son oyunlarında test ettiğimiz ekran kartının tüm fps değerlerini bu yazının sonunda paylaşmış olacağız. Ekran kartının çıktığı yıla kıyasla bir çok ağır oyun piyasaya çıktı fakat bu oyunları kolaylıkla donma ve takılma olmadan gösterebilen Msi GTX 1060 3G ekran kartını iki farklı sistem ile test etme imkanı bulduk. Özellikle oyunları Intel Core i3-8100 işlemci, MSI Z370-A PRO anakartı ve 3000 MHz hıza sahip 8GB bellekli bir bilgisayarda test ettik.

Counter-Strike: Global Offensive oyununu fazlası ile oynayan birisi olarak diğer oyunlara da zaman ayırma fırsatını bu ekran kartı ile tekrardan buldum. Daha önce notebook kullanan birisi olarak oyunlardan aldığım zevki neredeyse 3’e katlamış durumda. Oynadığım oyunların hiç birinde en ufak bir takılma dahi yapmayan ekran kartının tüm oyunlardaki FPS değerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

 

Furkan Yurdakul
Furkan Yurdakul
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Furkan, yazılım ve donanım tutkusunu technosfer.com.tr ailesine haber niteliği taşıyan içerikler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları