MSI Monitör Mermiye Kafa Attı Çalışmaya Devam Etti! | Technosfer

MSI Monitör Mermiye Kafa Attı Çalışmaya Devam Etti!

05.03.2019
A+
A-
MSI Monitör Mermiye Kafa Attı Çalışmaya Devam Etti!

Oyuncuların çok iyi  bildiği markalardan bir tanesi olan MSI’ın yeni nesil oyuncu monitörleri bu sefer farklı bir durum ile karşımıza geliyor. Her zaman oyunlarda gerçekçiliğin daha önemli olduğunu savunan bizler bile bu olay karşısında şaşkınlık içerisindeyiz. Oyunları çok fazla ciddiye alan bir kişi tarafından tabiri caizse evi taranan Eric Gan isimli MSI monitör kullanıcısı Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile yaşanılan olayı anlattı.

Sokakta bulunan rastgele birisi tarafından evinin içerisine mermi sıkıldığını ve bu mermiler sonucunda monitörünün hasar aldığını dile getiren kullanıcının monitörü vurulmuş olmasına rağmen çalışmaya devam ediyor. Olayın geliştiği süre içerisinde bilgisayar başında olmayan Gan, cihaz başında olsaydı büyük ihtimalle MSI monitör tarafından hayatı kurtarılmış olacaktı.

Yapmış olduğu paylaşımın ardından MSI tarafından iletişime geçilen kullanıcıya yeni bir monitör verilecek gibi gözüküyor. Gan sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile durumun ciddiyetini anlatan görseller paylaştı. Olayın hala araştırılmakta olduğunu söylen Gan, durumu yerel polis ekipleri ile paylaştığını ve olayın hala takip altında olduğunu dile getirdi.

KOMİK YORUMLAR GELMEYE BAŞLADI BİLE!

Gelişmeleri bizde sizin gibi merak ederken aynı zamanda Eric Gan tarafından yapılan açıklamanın ardından altına gelen yorumlar da bir hayli komikler. Gelen paylaşımlardan bazılarını sizinle paylaşıyoruz.

 

 

Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim olarak sizlere en kaliteli içeriğin sunulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları