Msi PUBG Turnuvası 2019 | Technosfer

MSI Türkiye’den Dev PUBG Turnuvası

Türkiye’nin izleyicilerine en çok ödül veren turnuvalarından birisi olan MSI Türkiye PUBG turnuvasının bir yenisi daha bugün akşam yapılıyor. WTCN, Jahrein, Kendine Müzisyen, Elrean, Mitrain gibi isimlerin yer alacağı PUBG Turnuvasında bir birinden güzel hediyeler dağıtılacak.

MSI Türkiye’den Dev PUBG Turnuvası

Dünyanın en çok oynanılan oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds namı değer PUBG’nin yeni bir turnuvası geliyor. Bugün akşam saat 21.00’da MSI Türkiye Twitch kanalı üzerinden yapılacak olan yayında bir çok bilinen isim oyun oynayacaklar.

Twitch dünyasının sevilen ve takip edilen isimlerinden olan Wtcn, Jahrein, Kendinemuzisyen , Tugkan Gönültaş ve Cem Karakoc gibi sevilen yayıncılar eşliğinde Saat:21:00 ‘da MSIGAMINGTR Twitch kanalında yapılacak olan canlı yayında bir birinden değerli bir çok hediye de canlı yayını izleyen izleyicilere verilecek.

 

BİNLERCE LİRALIK HEDİYELER NELER

MSI Türkiye resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan gönderide bir çok ünlü yayıncının turnuvaya katılım sağlayacağı söylendi. Yayıncıların hem kendileri hemde takipçileri oldukça büyük hediyeler kazanacak gibi duruyor. MSI Türkiye’nin kendi hesabında paylaşılmış olan gönderideki hediyeler ise oldukça yüksek seviye fiyat etiketine sahip.

MSI Türkiye PUBG Turnuvası

MSI Türkiye PUBG Turnuvası

Hediye olarak Vigor GK60 Klavye, GM50 gaming mouse, MSI çanta, DS502 oyuncu kulaklığı, B450 Mortar anakart, MSI Gaming Z RTX2060, MSI Gaming X RTX2080, MSI Gaming Z RTX2080Tİ, MSI Gaming X GTX 1660TI ve MSI LIGHTNING RTX 2080TI gibi bir birinden güzel hediyeleri turnuva sonucunda dağıtacak olan firmanın turnuva sonuçlarını da anlık olarak sizlerle paylaşıyor olacağız.

Şuan için dağıtılan hediyelerin toplam değeri net olarak bilinmiyor olsa da küçük promosyon hediyeler ile bir çok takipçinin mutlu olacağını söylemek mümkün. Sizde eğer bu mutlu takipçilerden birisi olmak istiyorsanız saat 21.00’da canlı yayını kaçırmayın. 🙂

Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim olarak sizlere en kaliteli içeriğin sunulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları