SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Humble Australia Fire Relief Bundle ile Destek Olun Humble Australia Fire Relief Bundle ile Destek Olun
ÖNCEKİ
Google Bot Nedir? Nasıl Çağırılır? Google Bot Nedir? Nasıl Çağırılır?
3923
1453 0

Netflix , Fransa’da yeni yatırımlar peşinde

Netflix , Fransa’da yeni yatırımlar peşinde
Yazar: Elif Aybüke Ural

18 Ocak 2020


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Netflix bugün, yeni Paris ofisinin açılışı ve akış servisinin şu ana kadar ürettiği Fransızca dil orijinallerinin sayısının neredeyse iki katı olduğunu görecek bir içerik yol haritası ile Fransa’da önemli bir yeni yatırım sinyali verdi. 2014’ten bu yana Netflix , altı film ve dokuz televizyon dizisi de dahil olmak üzere Fransızca 24 prodüksiyon üretti. Ancak yeni plan, 20 yeni prodüksiyon eklemek ve Paris’te 40 çalışandan oluşan yeni kurumsal varlığını yaklaşık üç katına çıkarmak.

"<yoastmark

Dünya çapında genişliyor

Netflix, Avrupa’da ve Güney Amerika’da da dahil olmak üzere dünya çapında benzer açılımlar yapıyor. Şirketin Almanya ve İtalya’da ofis açma planları bulunuyor. Geçen yıl Meksika’da büyük bir ofis açtı. Ayrıca İngiltere, Hollanda ve İspanya’da ofisleri bulunmaktadır.

Amaç, özellikle ABD abone tabanındaki büyümenin üst sınırını ve Disney ve HBO gibi yerli devlerden gelen rekabeti vurduğu için, daha fazla uluslararası müşteri çekmektir. Ayrıca şov ve film dizisini çeşitlendirmektir. Geçen Temmuz ayında, ABD’deki Netflix müşterilerinin sayısı ilk kez azaldı. Bu, Netflix’in uluslararası genişlemeye odaklanmasını her zamankinden daha önemli hale getirdi.

Netflix, Narcos ve Money Heist ve Alman bilimkurgu dizisi Dark gibi İspanyolca dil suç gerilim hitleri de dahil olmak üzere yabancı dil şovlarıyla başarılı bir şekilde çalıştı. Netflix Japonca içerik olan efsanevi Hideaki Anno anime Neon Genesis Evangelion için çapında yayın haklarını güvence de dahil olmak üzere, animasyon filmler ve hem eski hem de yeni gösterileri sundu

Avrupa Parlamentosu, Netflix ve diğer akış hizmetlerinin AB’deki varlığı ile ilgili Ekim 2018 yeni düzenleme yayınladı. Platformda taşınan tüm içeriğin en az 30 yüzdesinin başlangıçta bölgede üretilmesini zorunlu kılmaktadır. Amazon, Netflix ve diğer şirketlerin bu kotayı tutturmak için Eylül 2020’ye kadar süreleri var. Bu yüzden muhtemelen Netflix’in Almanya, İtalya ve Fransa’daki yeni yatırımları yapması bunu yapmasına yardımcı olacak.

Dizi izleme platformu, 2018’te, Fransa’nın yerel yayınlarla ilgili yeni kurallarını ve daha geniş bir şekilde ülkenin bir kurum olarak sinemaya olan kültürel bağlılığını sürdüren sınırlı tiyatro koşuları nedeniyle Cannes Film Festivali’nin en prestijli ödülleri için yarışmaktan men edildi. Ayrıca bu platform daha sonra festivalden resmen çekildi ve 2019 Cannes için herhangi bir film sunmadı. 

Bir önceki yazımız olan Iceborne 'un Sıkıntıları Büyük Oranda Çözüldü başlıklı makalemizde Capcom ve Iceborne hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Game Pass Alana Spotify Bedava!
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Netflix , Fransa’da yeni yatırımlar peşinde konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Netflix , Fransa’da yeni yatırımlar peşinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Netflix , Fransa’da yeni yatırımlar peşinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.