SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Instagram Avrupa’daki Görüntü Kalitesini Düşürdü Instagram Avrupa’daki Görüntü Kalitesini Düşürdü
ÖNCEKİ
General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri
2209
818 0

Netflix’ten İşsiz Kalanlar İçin 100 Milyon Dolar Yardım !

Netflix’ten İşsiz Kalanlar İçin 100 Milyon Dolar Yardım !
Yazar: Mert Büyük

22 Mart 2020

Dijital bir yayın platformu olan Netflix , bugünlerde özellikle Corona virüsü nedeniyle işsiz kalan set işçileri ve çalışanları için 100 milyon dolar fon ayırdığını duyurdu . Detaylar haberimizde .
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

COVID-19 yani Corona salgını nedeniyle çoğu sektör olumsuz yönde etkilendi ve çalışanlar açısından da kötü günler yaşanıyor. Sinema sektörü de elbette bu salgın nedeniyle etkilenen sektörler arasında. Netflix, kendi sektöründeki işsiz kalanlara 100 milyon dolarlık acil durum fonu ile yardım sağlayarak bir nebze rahatlatmak istiyor.

Ayrıca Netflix, ayırdığı 100 milyon doların 85 milyon dolarını kendi bünyesindeki çalışanlara destek olarak kullanacağını belirtirken, 15 milyon doları da sektördeki diğer çalışanlar için kullanacağını açıkladı. Ek olarak firma, 1 milyon dolar da sinema endüstrisiyle alakalı kurum, kuruluş ve derneklere aktaracağını belirtti.

Bir önceki yazımız olan MSI Optix MAG272CQR inceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  The Witcher'ın İlk Fragmanı Geldi

" Netflix’ten İşsiz Kalanlar İçin 100 Milyon Dolar Yardım ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Netflix’ten İşsiz Kalanlar İçin 100 Milyon Dolar Yardım ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Netflix’ten İşsiz Kalanlar İçin 100 Milyon Dolar Yardım ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük Hakkında:

Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.