Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı | Technosfer

Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı

Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı

Maçın son dakikalarından size galibiyeti getirecek topu içeriye ortaladığınızı ve başarılı bir vuruş sonrası topun filelerle buluşmasını beklerken veya takımınıza galibiyeti getirecek o son öldürme sayısını almak üzereyken oyunun çökme raporu vererek sizi masaüstüne geri attığını bir hayal edin. Çok berbat değil mi? Eğer ekran kartınız Nvidia ve kullandığınız ekran kartı yazılımı 436.48 ise böyle sinir bozucu bir durumu yaşamanız çok muhtemel. Ama neyse ki, Nvidia imdadımıza yetişti.

Dev teknoloji şirketi, 436.51 numaralı hotfix güncellemesini yayınlanarak FIFA 20, FIFA 19, Apex Legengs ve Star Wars: Battlefront 2’nin bazı bilgisayarlarda rastgele olarak çökmesini düzeltmeyi umuyor. Bunlar 436.48 sürümlü güncellemenin notlarında yer alan bilinen sorunlardı. Fakat bu hotfix’in düzeltemediği bazı sorunlar da yok değil. Onlardan bazıları şu şekilde:

[PowerDVD]: Blu-ray diskleri PowerDVD kullanılarak çalışmayabilir.

Shadow of the Tomb Raider]: Oyun Directx12 başladığında rasgele çökmeler yaşayabilir.

Eğer sizde haberimizde bahsettiğimiz sorunlardan sıkıntı çekiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hotfix’i indirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorun yaşamıyorsanız indirmenize gerek yok.

Hotfix bağlantıs: https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4876

ETİKETLER: , , ,
Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları