SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
Ortaya Çıkan Bir Whatsapp Yazılım Hatası Sonucu, Gif Atılan Mesajlarla Dosyalarınızı Çalınabilir Ortaya Çıkan Bir Whatsapp Yazılım Hatası Sonucu, Gif Atılan Mesajlarla Dosyalarınızı Çalınabilir
ÖNCEKİ
Siri Kullanıcılara iMessage Uygulamasının Yerine Geçecek Mesaj Uygulamaları Sunacak Siri Kullanıcılara iMessage Uygulamasının Yerine Geçecek Mesaj Uygulamaları Sunacak
778
288 0

Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı

Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı
Yazar: Elif Aybüke Ural

4 Ekim 2019

Maçın son dakikalarından size galibiyeti getirecek topu içeriye ortaladığınızı ve başarılı bir vuruş sonrası topun filelerle buluşmasını beklerken veya takımınıza galibiyeti getirecek o son öldürme sayısını almak üzereyken oyunun çökme raporu vererek sizi masaüstüne geri attığını bir hayal edin. Çok berbat değil mi? Eğer ekran kartınız Nvidia ve kullandığınız ekran kartı yazılımı 436.48 ise böyle sinir bozucu bir durumu yaşamanız çok muhtemel. Ama neyse ki, Nvidia imdadımıza yetişti.

Dev teknoloji şirketi, 436.51 numaralı hotfix güncellemesini yayınlanarak FIFA 20, FIFA 19, Apex Legengs ve Star Wars: Battlefront 2’nin bazı bilgisayarlarda rastgele olarak çökmesini düzeltmeyi umuyor. Bunlar 436.48 sürümlü güncellemenin notlarında yer alan bilinen sorunlardı. Fakat bu hotfix’in düzeltemediği bazı sorunlar da yok değil. Onlardan bazıları şu şekilde:

[PowerDVD]: Blu-ray diskleri PowerDVD kullanılarak çalışmayabilir.

Shadow of the Tomb Raider]: Oyun Directx12 başladığında rasgele çökmeler yaşayabilir.

Eğer sizde haberimizde bahsettiğimiz sorunlardan sıkıntı çekiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hotfix’i indirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorun yaşamıyorsanız indirmenize gerek yok.

Hotfix bağlantıs: https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4876

KATEGORİLER:

" Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Nvidia, Oyunlardaki Çökme Sorunun Düzelten Hotfix Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye