SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Google’dan Apple Arcade’e Cevap Gecikmedi, Play Pass Geliyor Google’dan Apple Arcade’e Cevap Gecikmedi, Play Pass Geliyor
ÖNCEKİ
John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
1099
407 0

Nvidia’nın Bulut Tabanlı Oyun Platformuna Daha Kullanıcı Dostu bir Tasarım Geldi

Nvidia’nın Bulut Tabanlı Oyun Platformuna Daha Kullanıcı Dostu bir Tasarım Geldi
Yazar: Elif Aybüke Ural

24 Eylül 2019

Geçtiğimiz Şubat ayında teste açılan Nvidia’nın bulut tabanlı oyun platformu Geforce Now’un arayüzü, sanki Netflix’i ilk kez açıyormuşsunuz gibi düzenlendi. En popüler oyunlar ekranın en üst kısmında yer alıp yeni yayınlanmış ve oynaması ücretsiz olacak şekilde gruplara ayrılmıştı. Alfabetik bir sıralama yer almıyordu.

Şirketin sunduğu hizmetin kataloğundaki oyun sayısı 500’ü geçtiğinde, istenilen bir yapımı bulmak oldukça zor bir hale geldi. Eğer bir oyunu oynamış olsanız onu kişisel kütüphanenize ekleyip rahat bir ulaşım sağlasa da yeni bir oyun bulmak her ne kadar arama kutusu olsa da oldukça zor anlar yaşatıyordu kullanıcısına. Fakat yeni gelen güncelleme ile Geforce Now arayüzü artık daha kullanışlı.

Ekranın üst kısmında sadece sağ tarafa küçük bir alan kaplamak yerine, boylu boyuna uzanan yatay bir arama kutusu yer alırken, ekranın sol tarafındaki dikey barda bulunan oyunlar ve kütüphane simgeleri de gitmiş durumda. Yeni güncelleme ile birlikte artık ekranda görüntülenen ilk şey oyunlarınızla birlikte sol tarafta oyun bulmanızı sağlayana “find and add games” butonu olacak.

Bir önceki yazımız olan John Wick Hex'in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu başlıklı makalemizde Game, hex ve john wick hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Güvenli Bilgisayarlar Yazılım Saldırılarına Karşı Yeni Bir Savunma Sunuyor

" Nvidia’nın Bulut Tabanlı Oyun Platformuna Daha Kullanıcı Dostu bir Tasarım Geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Nvidia’nın Bulut Tabanlı Oyun Platformuna Daha Kullanıcı Dostu bir Tasarım Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Nvidia’nın Bulut Tabanlı Oyun Platformuna Daha Kullanıcı Dostu bir Tasarım Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.