SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Apple Card satın alımını kolaylaştırıyor Apple Card satın alımını kolaylaştırıyor
ÖNCEKİ
Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
2589
959 0

OnePlus ’tan Alışılagelmişin Dışında Bir Telefon

OnePlus ’tan Alışılagelmişin Dışında Bir Telefon
Yazar: Elif Aybüke Ural

12 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Birkaç yıl önceki anlayışından bu yana, One Plus’ın tüm akıllı telefon üretim mantrası, bütçenizi zedelemeden en son iPhone veya Galaxy S cihazına karşı rekabet edebilecek yüksek kaliteli telefonlar üretiyordu. O zamandan beri her yıl iki telefon piyasaya sürdü, hepsi  uygun fiyatlarla sattı. Batı pazarlarını fethetmek isteyen tüm Çinli akıllı telefon satıcıları arasında OnePlus, son birkaç yılda birkaç kritik dönüm noktasına ulaşan en başarılı pazarlardan biriydi. OnePlus, ABD taşıyıcıları ile ortak oldu ve aynı zamanda 5G telefonu açan dünyanın ilk şirketlerinden biriydi. 2019 yılında OnePlus, OnePlus 7 ve OnePlus 7T olmak üzere iki telefon serisi başlattı. Ancak gelecek yıl, OnePlus’ın şirketin geçmişte yaptığı hiçbir şeye benzemeyen bir telefon açacağı bildirildi.

Cihaz yıllar içinde maliyeti düşürmek için birkaç uzlaşma kabul etmek zorunda kaldı. Her telefon, aynı yıl Android rakipleriyle aynı yonga setini kullanan bir  telefondu ve hız testlerinde rakiplerinden daha iyi performans gösterdi ve iPhone’u yenen birkaç telefondan biri oldu.

Yeni telefonda öz çekim kamerası, işleyicilere göre, ortada 6,4 inç ya da 6,5 inçlik bir ekranın en üstünde bulunuyor. Parmak izi sensörü, öncekiler gibi ekrana yerleştirilirdi. Bu sırada arkada, sol köşeye dikey olarak yerleştirilmiş çift lensli bir kamera var. Telefonda ayrıca gelişmiş 3D fotoğrafçılık ve AR özellikleri için arkada Uçuş Süresi (ToF) sensörleri bulunabilir.

Bir önceki yazımız olan Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir başlıklı makalemizde apple ve Konum hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Ortaya Çıkan Bir Whatsapp Yazılım Hatası Sonucu, Gif Atılan Mesajlarla Dosyalarınızı Çalınabilir

" OnePlus ’tan Alışılagelmişin Dışında Bir Telefon konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere OnePlus ’tan Alışılagelmişin Dışında Bir Telefon ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda OnePlus ’tan Alışılagelmişin Dışında Bir Telefon ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.