SON DAKİKA TEKNOLOJİ 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER 10:00 LG W10 Alpha Sorun Şikayet Özellik
SONRAKİ
Facebook Siyasi Reklam Politikasına Meydan Okudu Facebook Siyasi Reklam Politikasına Meydan Okudu
ÖNCEKİ
LG, 2019 Üçüncü Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı LG, 2019 Üçüncü Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı
4074
1509 0

Outlast 3 Gelecek Mi?

Outlast 3 Gelecek Mi?
Yazar: Elif Aybüke Ural

1 Kasım 2019

Merak uyandıran görüntü, çok yakında ortaya çıkacağına dair söz veren, geliştirici Red Barrels tarafından Cadılar Bayramı’nda uygun bir şekilde yayınlandı. Red Barrels, Outlast ve Outlast 2’nin birinci şahıs korku oyunlarının geliştiricisidir, ancak  Outlast 3 hakkında resmi bir duyuru yapmak üzere olmadıklarını belirtti.

Red Barrels’ın bir sonraki oyunuyla ilgili planlar karışık. 2017’de, Red Barrels Facebook’ta “Bir noktada, bir Outlast 3 yapacağız” dedi, ancak aynı yayında başka bir şey üzerinde çalıştığını belirtti. “Outlast veya Outlast 2 için bir netice olmayacak, ancak Outlast evreninde belirlenen ayrı bir deneyim olacak.” Ve 2018’de Red Barrels’in geliştiricisi Phillipe Morin, Outlast 3’ün serideki ilk iki oyundan “ayrılma” olacağını belirtti.

Bu oyunun Outlast 3 olacağı düşünülse de bu oyun diğer oyunların devamı niteliğinde olmayacak. Ama diğer oyunlarla bağlantısı olması bekleniyor.

Oyun severler yapımcılardan yanıt bekliyor. Heyecanlı bekleyiş bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Gözler yapımcılara çevrilmiş şekilde. Yapımcılar da bunun farkında olarak heyecanı yüksek tutmayı hedefliyor gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Steam’in Yeniden Tasarlanan Kütüphanesi Piyasaya Sunuldu başlıklı makalemizde kütüphane, Steam ve valve hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Facebook ve Instagram’da Büyük Şükran Gününden Sonra Yedekleme
KATEGORİLER:


" Outlast 3 Gelecek Mi? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Outlast 3 Gelecek Mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Outlast 3 Gelecek Mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.