SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Facebook Siyasi Reklam Politikasına Meydan Okudu Facebook Siyasi Reklam Politikasına Meydan Okudu
ÖNCEKİ
LG, 2019 Üçüncü Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı LG, 2019 Üçüncü Çeyrek Finansal Sonuçlarını Açıkladı
4928
1825 0

Outlast 3 Gelecek Mi?

Outlast 3 Gelecek Mi?
Yazar: Elif Aybüke Ural

1 Kasım 2019

Outlast 3 çıkış tarihi hakkında tüm merak edilenler bu yazımızda. Outlast 3 sistem gereksinimleri ve Outlast 3 Türkiye fiyatını yazımızın detaylarından öğrenebilirsiniz.

Merak uyandıran görüntü, çok yakında ortaya çıkacağına dair söz veren, geliştirici Red Barrels tarafından Cadılar Bayramı’nda uygun bir şekilde yayınlandı. Red Barrels, Outlast ve Outlast 2’nin birinci şahıs korku oyunlarının geliştiricisidir, ancak  Outlast 3 hakkında resmi bir duyuru yapmak üzere olmadıklarını belirtti.

Red Barrels’ın bir sonraki oyunuyla ilgili planlar karışık. 2017’de, Red Barrels Facebook’ta “Bir noktada, bir Outlast 3 yapacağız” dedi, ancak aynı yayında başka bir şey üzerinde çalıştığını belirtti. “Outlast veya Outlast 2 için bir netice olmayacak, ancak Outlast evreninde belirlenen ayrı bir deneyim olacak.” Ve 2018’de Red Barrels’in geliştiricisi Phillipe Morin, Outlast 3’ün serideki ilk iki oyundan “ayrılma” olacağını belirtti.

Bu oyunun Outlast 3 olacağı düşünülse de bu oyun diğer oyunların devamı niteliğinde olmayacak. Ama diğer oyunlarla bağlantısı olması bekleniyor.

Outlast 3 Ne zaman çıkar? Türkiye Fiyatı, Sistem Gereksinimleri

Outlast 3 Ne zaman çıkar? Türkiye Fiyatı, Sistem Gereksinimleri outlast 3 çıkış tarihi

Oyun severler yapımcılardan yanıt bekliyor. Heyecanlı bekleyiş bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. Gözler yapımcılara çevrilmiş şekilde. Yapımcılar da bunun farkında olarak heyecanı yüksek tutmayı hedefliyor gibi görünüyor.

Outlast 3 Sistem Gereksinimleri

Şuan çıkmış bir oyun olmadığı için varsayımlar üzerinden gittiğimiz sistem gereksinimleri  eski Outlast oyunları baz alınarak hazırladığım sistem gereksinimleri şu şekilde;

Outlast 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: Windows 8 / Windows 10
 • İşlemci: 4. 5. Nesil İşlemci İntel ve AMD
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2 GB’lık bir ekran kartı
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Outlast 3 Minimum Sistem Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: Windows 8 / Windows 10
 • İşlemci: 2. nesil Intel ve AMD işlemci
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1 GB’lık bir ekran kartı
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
OKU  AI Dungeon 2 Artık Online Oynanabilecek

Outlast 3 Çıkış Tarihi?

Outlast 3 için hala bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, 2017 yılından beri geliştirilen oyun bu yılın son çeyreğine doğru çıkacaktır. Çünkü bir sonraki yıllarda çıkacağını düşündüğümüz Grand Theft Auto 6’nın altında ezilmemek için bu oyundan önce oyun piyasaya girecektir. Yani kısaca Outlast 3 ne zaman çıkacak sorusuna tek cevabımız, bu yıl sonu oluyor.

Outlast 3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Outlast 3 daha çıkmamış olsa da Türkiye fiyatı büyük bir ihtimalle pahalı olacaktır. Şuan Steam üzerinden Outlast 2 50 TL’den satışı yapılıyor, yeni oyun Outlast 3 ise ortalama 100 ila 200 TL arasında satılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Steam’in Yeniden Tasarlanan Kütüphanesi Piyasaya Sunuldu başlıklı makalemizde kütüphane, Steam ve valve hakkında bilgiler verilmektedir.

" Outlast 3 Gelecek Mi? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Outlast 3 Gelecek Mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Outlast 3 Gelecek Mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.