SON DAKİKA TEKNOLOJİ 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER
SONRAKİ
Torchlight Frontiers 2019’da Gelmeyecek Torchlight Frontiers 2019’da Gelmeyecek
ÖNCEKİ
Apple Elektronik Sigara İçme Uygulamalarını Mağazasından Kaldırdı Apple Elektronik Sigara İçme Uygulamalarını Mağazasından Kaldırdı
3459
1281 0

Path of Exile 2 Duyuruldu

Path of Exile 2 Duyuruldu
Yazar: Elif Aybüke Ural

18 Kasım 2019

Path of Exile 2, şu anda Yeni Zelanda’nın Auckland kentinde gerçekleşen büyük gösteri olan ExileCon’da duyuruldu. Başlığa rağmen, bu aslında yeni bir oyun değil, sadece süreçteki temel oyunu da tamamen yenileyecek bir genişleme.

Path of Exile 2, oyunun bitiminden 20 yıl sonra gerçekleşen yeni bir yedi perdelik hikaye ile karşımıza çıkacak. Oyunun çekirdek sistemlerinin çoğunu yenileyecek ve oyunun yedi karakter sınıfının her birinin mekaniğini elden geçirecek. Aynı zamanda fizik temelli renderleme ile büyük bir görsel çalışma kazanacak. Örneğin, oklar bazı yüzeylerden sıçrayacak ve yapılanlara bağlı olarak diğerlerine yapışacaktır.

Path of Exile 2 karakterleri, orijinal oyundakilerle aynı “sınıf arketiplerini” kullanacak, ancak yeni hikayeyi oynamak için yeni bir tane oluşturmanız gerekecek.

Path of Exile 2 oyuncuları ile buluşmak için biraz daha bekleyecek. Grinding Gear Games 2020’de çok geç saatlere kadar beta testine başlamayacağını belirtti. Daha yakın bir gelecek için, Path of Exile 2 genişlemeleri üç aylık normal sürelerinde piyasaya sürülmeye devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Resident Evil 2 'Nihai Oyun' Unvanını Kazandı başlıklı makalemizde Epic Games, fortnite ve ödül hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Google ve BBC, VR Projelerini Saf Dışı Bıraktı
KATEGORİLER:


" Path of Exile 2 Duyuruldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Path of Exile 2 Duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Path of Exile 2 Duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.