SON DAKİKA TEKNOLOJİ 17:17 Google Stadia ‘ya 120’den Fazla Oyun Eklenecek 09:09 Çevrimdışı kullanabileceğiz en iyi uygulamalar 09:09 Google , Steam desteği üzerinde çalıştığını bildirdi 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir
SONRAKİ
Teamfight Tactics Güncellemesi Yeni Bir Temel Sistemini Tanıtıyor Teamfight Tactics Güncellemesi Yeni Bir Temel Sistemini Tanıtıyor
ÖNCEKİ
Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip Calvin Harris Zaten Yeni Mac Pro’ya Sahip
4074
1506 1

PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor 

PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor 
Yazar: Elif Aybüke Ural

11 Kasım 2019

PlayerUnknown’s Battleground en son güncellemesini daha yeni yayınladı, ancak geleceğe odaklı veri madencileri Battle Royale oyununun PC versiyonunda ne olacağını daha önce öğrenmiş olabilirler: klanlar.

Bilginin kaynağı, PUBG topluluğunda aktif olan ve önceki sızıntılarla doğru olan, iyi bilinen veri madencisi PlayerIGN’dır (The Loadout aracılığıyla).

Birkaç dosyada bulunan bilgilere dayanarak, PlayerIGN Twitter’da klanda 20’ye kadar oyuncu bulundurmanın mümkün olduğunu, klan isimlerinin 2 ila 15 karakter arasında ve daha kısa etiketlerin ise 2 ila 4 karakter arasında çalışabileceğini bildirdi. Ancak klanlar ücretsiz olmayacak; ek bir 5000 KB tutarında ücret ödenmesi bekleniyor.

Dosyalar ayrıca sisteme bir çeşit “özgeçmiş” ve “işe alım” elemanını da gösterir; bu, oyuncuların katılmaya değer olduklarını kanıtlamak için oyun istatistiklerini mevcut bir klana göndermeleri gerekebileceği anlamına gelebilir. Ancak bu şu anda tamamen belli değil.

Oyunun Liderlik Tablosunda “klan yok” etiketi bulunmasının bir sonucu olarak, PlayerIGN klan sisteminin oyunun yeni sıralama modunun bir parçası olabileceğini belirtti.

Verilen klanlar, oyunun mobil versiyonuna bir yıldan daha uzun bir süre önce tanıtıldı, PC ve konsol versiyonlarında çalışmalarını hayal etmek çok büyük bir adım değil. Bununla birlikte ne zaman verilebilecekleri bilinmemektedir. Şimdi hazırlanmakta olan isimler, sloganlar ve üyelerin kısa bir listesini hazırlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Meizu Note 9 Özellikleri Sorun Şikayet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKU  Steam Yakında Multiplayer Oyunlar Oynamanızı  Sağlayacak
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor  konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor  ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda PC’de PUBG’ye Bir Klan Sistemi Geliyor  ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (1)
  Gökhan Kara 12 Kasım 2019 15:57

  PUBG zaten popüler bir oyundu. Bu şekilde güncelleme alması daha fazla ilgi görmesini sağlayabilir. Klan, grup sistemleri bir çok oyunda tercih edilebilir durumda. Bu güzel bilgi için teşekkürler.

  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.