SON DAKİKA TEKNOLOJİ 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri 12:51 Lg K41s Sorun Şikayet Özellikleri 15:32 Oppo A31 Sorun Şikayet Özellik 18:18 iPhone ‘unuzu satmadan önce yapmanız gerekenler
SONRAKİ
WhatsApp Güvenlikte İhlale Neden Olabilir WhatsApp Güvenlikte İhlale Neden Olabilir
ÖNCEKİ
Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü Microsoft Outlook’u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü
3213
1190 0

Planet Zoo 1.0.3 Hayvanların Yaşlılıktan Ölmelerini Engellemenizi Sağlar

Planet Zoo 1.0.3 Hayvanların Yaşlılıktan Ölmelerini Engellemenizi Sağlar
Yazar: Elif Aybüke Ural

28 Kasım 2019

Planet Zoo, bugün görünüşte 400’den fazla düzeltme ve güncelleme içeren, çok sayıda ezilmiş hata ve sanal alan hayvanat bahçenizi daha da özelleştirmenize olanak tanıyacak bir dizi yeni seçenek içeren oldukça büyük bir güncelleme aldı.  Artık bir tanesini düzeltmeleri ve senaryo iyileştirmeleri yerine dört hayvana hizmet edebilen askıya alınmış greyderler gibi birçok küçük ayarlamalar var.

Planet Zoo, çok eğlenceli, sürükleyici bir oyundur, bu yüzden ölü hayvanlar tonda çarpıcı bir değişikliğe neden olur ve açıkçası oyuncuları çok kasvetli yaparlar, bu yüzden sonsuza dek yaşamalarına izin verme becerisiyle daha mutlu olacaklar. Olması gerektiği gibi. Bu güncelleme özellikle başka nedenlerden ötürü ölebildikleri halde, yaşlılıktan ölmelerini engellemenizi sağlar. Neyse ki, ölümü tamamen iptal etme seçeneği zaten var.

Sandbox modu, nakit para veya diğer sınırlamalar konusunda endişelenmek istemiyorsanız, ücretsiz çalışmanıza ve ne tür bir hayvanat bahçesi tasarlamak istediğinize karar vermenize izin vermek istemeyeceğiniz yerdir. Beta geri bildiriminden sonra Challenge modu eklendi ve temel olarak Franchise moduyla aynı, ancak çevrimdışı ve birden fazla hayvanat bahçesi çalıştırmanıza izin vermiyor.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Outlook'u Progressive Web Uygulamasına Dönüştürdü başlıklı makalemizde microsoft ve outlook hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı


" Planet Zoo 1.0.3 Hayvanların Yaşlılıktan Ölmelerini Engellemenizi Sağlar konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Planet Zoo 1.0.3 Hayvanların Yaşlılıktan Ölmelerini Engellemenizi Sağlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Planet Zoo 1.0.3 Hayvanların Yaşlılıktan Ölmelerini Engellemenizi Sağlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.