PlanetSide Arena oyununun çıkış tarihi neden ertelendi? | Technosfer

PlanetSide Arena oyununun çıkış tarihi neden ertelendi?

27.01.2019
A+
A-

PlanetSide Arena oyununun neden çıkış tarihi ertelendi, Bu konuda gelen açıklamaları sizinle paylaştık. En iyi online oyunları sizinle paylaşmak için elimizden geleni yapıyoruz.

PlanetSide Arena oyununun çıkış tarihi neden ertelendi?

Bir çok oyuncunun merakla beklemiş olduğu oyunlardan bir tanesi olan PlanetSide Arena oyununun çıkış tarihi bir kez daha ertelendi. Oyuncuların merakla beklemiş olduğu oyunun daha önceki günlerde 29 Ocak tarihinde yayınlanacağı açıklanmıştı. Oyunun yayımlanmasına 3 gün kala oyunun yapımcı şirketi Daybreak Game Company tarafından Steam üzerinden yapılan açıklama ile oyunun yayın tarihinin ileri bir tarihe ertelendiği söylenildi.

Oyunun 29 Ocak tarihinde yayımlanmamasında en büyük neden oyunun oyuncular tarafından bulunacak hatalar yüzünden hak etmiş olduğu değeri bulamayacak olması gösterilirken oyunun 29 Ocak tarihinde kapalı bir betasının yayımlanacağı açıklandı.

PlanetSide Arena Neden Ertelendi?

Oyunun yapımcı firması Daybreak Game firması tarafından yapılan açıklamada oyunun tam yayına girmesi için daha fazla denemeye ve teste ihtiyaç duyulduğu açıklanırken oyunun yeni yayın tarihinin
26 Mart olacağı açıklandı.

Oyuncuların eğer oyuna kapalı beta üzerinden erişmek isterse bunun için ön sipariş vermek zorunda olmadığını ileten firma, ön sipariş veren kullanıcılar için Kurucular Sezonu’na giriş sağlayabileceklerini açıkladı.

Eğer ön sipariş vermeden oyunu denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak e-posta adresiniz ile beta programına kayıt olabilirsiniz.

Oyun firması tarafından yapılan tam açıklama ise şu şekilde:

“Bu karar için son tarihe kadar bekledik. Oyunda kesinlikle olmasını istediğimiz özelliklerin eklenmesi, motor performansının tam olarak optimize edilmesi ve sunucu altyapılarının iyileştirilmesi için biraz daha zamana ihtiyacımız var. PlanetSide Arena’yı bekleyenler, kesinlikle hak ettikleri kalitede bir oyuna kavuşacaklar.”

Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim
Technosfer Yönetim olarak sizlere en kaliteli içeriğin sunulması için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları