SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor
ÖNCEKİ
Epic Games Ücretsiz Oyun Uygulamasını Devam Ettiriyor Epic Games Ücretsiz Oyun Uygulamasını Devam Ettiriyor
1993
738 0

Playstation Store indirimleri sona eriyor

Playstation Store indirimleri sona eriyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

16 Ocak 2020


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Sık sık yaptığı indirimlerde her dönemde oyuncuları memnun etmeyi başaran Playstation Store , en son Ocak İndirimleri başlığı altında yaptığı indirimlerle gündeme gelmişti. Ocak ayının ilk günüyle başlayan Playstation Store indirimleri son üç gününe girildi. Kaçırmamanız gereken fırsatları resmi tanıtım yazıları ve indirimli fiyatlarıyla sizler için derledik.

Witcher

Witcher

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – 219,00 TL yerine 64,00 TL

The Witcher 3: Wild Hunt, nefes kesici bir görsel evrende geçen, anlamlı tercihler ve etkili sonuçlarla dolu öykü tabanlı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunudur. The Witcher’da ticaret şehirleri, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilmeyi bekleyen unutulmuş büyük mağaralarla dolu geniş bir açık dünyada kehanetin çocuğunu bulma görevi verilmiş profesyonel bir canavar avcısı olursunuz.

Grand Theft Auto V Premium Online Edition – 199,00 TL yerine 49,00 TL

Genç bir dolandırıcı, eski bir banka soyguncusu ve acımasız bir psikopat. Yeraltı dünyasının, hükümetin ve eğlence dünyasının en gaddar ve hasta ruhlu adamları peşlerinde. Bu üç adam, başta birbirleri olmak üzere hiç kimseye güvenmedikleri acımasız bir şehirde hayatta kalabilmek için tehlikeli bir dizi soygun gerçekleştirmek zorunda.

Detroit: Become Human Dijital Deluxe Sürüm – 249,00 TL yerine 58,00 TL

Detroit, 2038. İnsana benzeyen androidler insan işgücünün yerini almıştır.Asla yorulmazlar, asla itaatsizlik etmezler ve asla “hayır” demezler… Ta ki bir şeyler değişene kadar. Kendi hikâyenizi anlatın. Yaptığınız her seçimin sonuçlar doğurduğu giderek dallanan bir hikâyede ahlâki ikilemlerle ve düşündürücü durumlarla yüzleşin. Yaptıklarınız ve kararlarınız androidlerin kaderini ve belki de tüm şehrin geleceğini şekillendirecek.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration – 279,00 TL yerine 41,85 TL

Rise of the Tomb Raider’da Lara Croft, Sibirya’nın en ücra ve tehlikeli köşelerine ilk Mezar Yağmalama seferine çıkarken, bir hayatta kalma mücadelesinden çok daha fazlasını vaat ediyor.

Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition – 309,00 TL yerine 134,00 TL

Marvel’s Spider-Man evreninde çok deneyimli bir Peter Parker olarak yeni bir bölümü keşfedin. Dünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birini içeren Marvel’s Spider-Man’de bir Spider-Man oyununda daha önce hiç görülmemiş unsurlar yer alıyor. Duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yeteneklerini, doğaçlamasını ve ağ fırlatma özelliklerini kullanın.

Monster Hunter: World™ – 114,00 TL yerine 57,00 TL

Yeni bir dünyaya hoş geldin! Bir avcı rolünde oyna ve avantaj kazanmak için yer şekillerini ve orada bulunan çeşitli canlıları kullanabileceğin canlı, nefes alan bir ekosistemdeki yırtıcı canavarları öldür. İster tek başına, ister üç diğer oyuncuyla ortak olarak avlan ve yeni ekipmanlar üretip daha büyük ve daha kötü yaratıkları öldürmek için katlettiğin düşmanlarından düşen malzemeleri kullan!

Bir önceki yazımız olan Epic Games Ücretsiz Oyun Uygulamasını Devam Ettiriyor başlıklı makalemizde Epic Games ve ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Sony, PS4 Oynatıcıları Önceki Kuşaklardan Daha Hızlı PS5'e Taşımak İstiyor

" Playstation Store indirimleri sona eriyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Playstation Store indirimleri sona eriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Playstation Store indirimleri sona eriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.