SON DAKİKA TEKNOLOJİ 20:03 MSI Creator X299 Anakart Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 19:49 MSI Creator TRX40 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 14:00 Xiaomi Mi 10 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri
SONRAKİ
Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor
ÖNCEKİ
Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir
1274
472 0

Playstation Store indirimleri sona eriyor

Playstation Store indirimleri sona eriyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

16 Ocak 2020

Sık sık yaptığı indirimlerde her dönemde oyuncuları memnun etmeyi başaran Playstation Store , en son Ocak İndirimleri başlığı altında yaptığı indirimlerle gündeme gelmişti. Ocak ayının ilk günüyle başlayan Playstation Store indirimleri son üç gününe girildi. Kaçırmamanız gereken fırsatları resmi tanıtım yazıları ve indirimli fiyatlarıyla sizler için derledik.

Witcher

Witcher

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition – 219,00 TL yerine 64,00 TL

The Witcher 3: Wild Hunt, nefes kesici bir görsel evrende geçen, anlamlı tercihler ve etkili sonuçlarla dolu öykü tabanlı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunudur. The Witcher’da ticaret şehirleri, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilmeyi bekleyen unutulmuş büyük mağaralarla dolu geniş bir açık dünyada kehanetin çocuğunu bulma görevi verilmiş profesyonel bir canavar avcısı olursunuz.

Grand Theft Auto V Premium Online Edition – 199,00 TL yerine 49,00 TL

Genç bir dolandırıcı, eski bir banka soyguncusu ve acımasız bir psikopat. Yeraltı dünyasının, hükümetin ve eğlence dünyasının en gaddar ve hasta ruhlu adamları peşlerinde. Bu üç adam, başta birbirleri olmak üzere hiç kimseye güvenmedikleri acımasız bir şehirde hayatta kalabilmek için tehlikeli bir dizi soygun gerçekleştirmek zorunda.

Detroit: Become Human Dijital Deluxe Sürüm – 249,00 TL yerine 58,00 TL

Detroit, 2038. İnsana benzeyen androidler insan işgücünün yerini almıştır.Asla yorulmazlar, asla itaatsizlik etmezler ve asla “hayır” demezler… Ta ki bir şeyler değişene kadar. Kendi hikâyenizi anlatın. Yaptığınız her seçimin sonuçlar doğurduğu giderek dallanan bir hikâyede ahlâki ikilemlerle ve düşündürücü durumlarla yüzleşin. Yaptıklarınız ve kararlarınız androidlerin kaderini ve belki de tüm şehrin geleceğini şekillendirecek.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration – 279,00 TL yerine 41,85 TL

Rise of the Tomb Raider’da Lara Croft, Sibirya’nın en ücra ve tehlikeli köşelerine ilk Mezar Yağmalama seferine çıkarken, bir hayatta kalma mücadelesinden çok daha fazlasını vaat ediyor.

Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition – 309,00 TL yerine 134,00 TL

Marvel’s Spider-Man evreninde çok deneyimli bir Peter Parker olarak yeni bir bölümü keşfedin. Dünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birini içeren Marvel’s Spider-Man’de bir Spider-Man oyununda daha önce hiç görülmemiş unsurlar yer alıyor. Duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yeteneklerini, doğaçlamasını ve ağ fırlatma özelliklerini kullanın.

Monster Hunter: World™ – 114,00 TL yerine 57,00 TL

Yeni bir dünyaya hoş geldin! Bir avcı rolünde oyna ve avantaj kazanmak için yer şekillerini ve orada bulunan çeşitli canlıları kullanabileceğin canlı, nefes alan bir ekosistemdeki yırtıcı canavarları öldür. İster tek başına, ister üç diğer oyuncuyla ortak olarak avlan ve yeni ekipmanlar üretip daha büyük ve daha kötü yaratıkları öldürmek için katlettiğin düşmanlarından düşen malzemeleri kullan!

Bir önceki yazımız olan Microsoft'un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir başlıklı makalemizde chrome, edge ve google hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Discord abonelik servisi'nin ücretsiz oyun kütüphanesini kaldırıyor
KATEGORİLER:


" Playstation Store indirimleri sona eriyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Playstation Store indirimleri sona eriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Playstation Store indirimleri sona eriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.