SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı
ÖNCEKİ
ABD Hükumeti Mark Zuckerberg’ın E-maillerini Okumak İsteyebilir ABD Hükumeti Mark Zuckerberg’ın E-maillerini Okumak İsteyebilir
926
343 0

Pokemon Go’ya New York’tan Esinlenerek Yaratılan Canavarlar Bugün Eklendi

Pokemon Go’ya New York’tan Esinlenerek Yaratılan Canavarlar Bugün Eklendi
Yazar: Elif Aybüke Ural

17 Eylül 2019

16 Eylül’den itibaren, Pokemon Go oyuncuları, serinin beşinci nesil oyunlarından Pokemon’u toplamaya başlayabilir. Daha önce toplayabileceğiniz diğer Pokemonlardan herhangi birinde olduğu gibi, Gen 5 canavarlarını günlük yolculuklarınızda bularak, oyunun kooperatif ‘Raid’ modunda yer alarak ve yumurtadan çıkarak yakalayabilirsiniz. Bugünkü güncellemede yer alan daha önemli eklemelerden bazıları Gen 5’in üç canavarı olan Snivy, Tepig ve Oshawotttur. Yeni Pokemon’un tam listesi ve bunların nasıl elde edileceğine ilişkin bilgiler için, geliştirici Niantic’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Eğer siz de Pokemon oynayarak büyüdüyseniz, Gen 5 sizin için özeldir. Pokemon Siyah ve Beyaz, ilhamını Japonya’dan değil, ABD’den alan ilk Pokemon isimleridir. Oyunun Unova bölgesi, New York Eyaleti’ne dayanıyor ve Cestelia City, Aşağı Manhattan’da yer alıyor. Dahası, bölgeye özgü Pokemon’ların çoğu kentin farklı yönlerinden ilham alınarak yaratıldılar. Örneğin bugün Go’ya katılan Watchog’u ele alalım. Temelde bir MTA bakım işçisi yeleği giyer. Bir diğeri, Lillipup ise aksesuar boyutlarında bir Yorkshire teriyeri baz alınarak oluşturuldu. MTA’dan bahsetmişken, Siyah ve Beyaz’da, metro sistemi üzerinde de savaş yapabilirsiniz ve bu oyunun en eğlenceli yönlerinden biridir. Orijinallerin ortaya çıkmasından bu yana neredeyse on yıl geçtikten sonra, şimdi Pokemon Go ile o dönemi tekrar ziyaret etmek için harika bir zaman.

" Pokemon Go’ya New York’tan Esinlenerek Yaratılan Canavarlar Bugün Eklendi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Pokemon Go’ya New York’tan Esinlenerek Yaratılan Canavarlar Bugün Eklendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Pokemon Go’ya New York’tan Esinlenerek Yaratılan Canavarlar Bugün Eklendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye