SON DAKİKA TEKNOLOJİ 21:21 PlayStation 5 Hayallerinizi Süsleyen Formatta Gelebilir 19:19 Samsung Bir Milyon Galaxy Folds satamadığını belirtti 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir
SONRAKİ
Twitter Reklamların Güvenliğini Sağlamak için Telefon Numaraları Kullandı Twitter Reklamların Güvenliğini Sağlamak için Telefon Numaraları Kullandı
ÖNCEKİ
Samsung, Çin’de Telefon Üretimini Durdurdu Samsung, Çin’de Telefon Üretimini Durdurdu
902
334 0

PS5: Sony, PlayStation 5 Adını, Denetleyici Ayrıntılarını, 2020 Yayınlanma Tarihi Olarak Onayladı

PS5: Sony, PlayStation 5 Adını, Denetleyici Ayrıntılarını, 2020 Yayınlanma Tarihi Olarak Onayladı
Yazar: Elif Aybüke Ural

9 Ekim 2019

Sony, yeni nesil konsolunun PlayStation 5 olarak adlandırılacağının yanı sıra, ne zaman çıkacağını resmen onayladı: PS5, 2020’de piyasaya sürülecek. Aynı zamanda denetleyicisindeki ilk detayları- en azından şimdilik DualShock 5 – kullandığı diskler, ışın izleme desteği, SSD, UI özellikleri ve sistemin diğer yönleri hakkında daha fazla bilgiyi kullanıcılar ile paylaştı.

Sony Interactive Entertainment firması Jim Ryan, “Yeni nesil konsolumuzun PlayStation 5 olarak adlandırılacağını paylaşmaktan gurur duyuyorum ve 2020 yılında çıkışını gerçekleştirmek  için çalışmalara başlayacağız” dedi. “Bu güncellemeler çok büyük bir sürpriz olmayabilir, ancak gelecek nesillere yönelik vizyonumuz hakkında ek ayrıntılar ortaya çıkarmaya başladığımızdan bunları PlayStation hayranlarımız için duyurmak istedik” dedi.

“PlayStation 5’in yeni kontrol cihazında iki önemli yenilik var. İlk olarak, 5. nesil konsollardan bu yana kontrol cihazlarında bulunan ‘gürültülü’ teknolojinin yerini almak için dokunsal geribildirimleri benimsiyoruz. Haptiklerle gerçekten daha geniş hissediyorsunuz geri bildirim aralığı, bu yüzden bir yarış arabasında bir duvara çarpmak, futbol sahasında mücadele etmekten çok farklı hissettirecek” sözlerini kullandı.

Sony, W5 ile röportajında PS5 hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı. Şirket, örneğin, yeni nesil konsollarda görülen sabit diskin çıktığını ve daha hızlı, daha verimli bir katı hal sürücüsünün bulunduğunu temin etti.

" PS5: Sony, PlayStation 5 Adını, Denetleyici Ayrıntılarını, 2020 Yayınlanma Tarihi Olarak Onayladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere PS5: Sony, PlayStation 5 Adını, Denetleyici Ayrıntılarını, 2020 Yayınlanma Tarihi Olarak Onayladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda PS5: Sony, PlayStation 5 Adını, Denetleyici Ayrıntılarını, 2020 Yayınlanma Tarihi Olarak Onayladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye