SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Samsung’un telefonu Galaxy S11’ten önce piyasaya sürülecek Samsung’un telefonu Galaxy S11’ten önce piyasaya sürülecek
ÖNCEKİ
Ryan Reynolds Deadpool 3 hakkında konuştu Ryan Reynolds Deadpool 3 hakkında konuştu
1782
660 0

Realme’den Warp Charge 100 W hızlı şarj geliyor

Realme’den Warp Charge 100 W hızlı şarj geliyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

30 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

OnePlus, Dash Charge daha sonra Warp Charge olarak yeniden adlandırılıyor. Warp Charge 30 teknolojileri ile akıllı telefonlara hızlı şarj teknolojisinin öncüsü olabilir. Ancak geçen yıl hemen hemen her marka hızlı şarj teknolojilerine yoğun bir şekilde yatırım yapmaya başladı. Şimdiye kadar gördüğümüz en hızlı şey, OPPO Reno Ace’yi yaklaşık 30 dakika içinde 0’dan 100’e kadar hızlı şarj eden OPPO’NUN 65W Süper VOOC şarj teknolojisi oldu.

Ticari marka dosyalama, teknolojinin isminden başka bir şey vermiyor. Realme’nin bu takma adını kendi 65W şarj teknolojisi için veya hatta Xiaomi’nin 100W hızlı şarjına rakip bir 100W  teknoloji için kullanmayı planlamayı düşünüyor. Mi 10 ile bu planları gerçekleştireceği söyleniyor.

Aktif olarak kullanılan telefonlarda şarjın çabuk bitmesinin önüne geçilemiyor. Bu sebeple, telefonların şarj olmasını beklemek de kullanıcılar için büyük bir dert haline dönüşüyor. Bunun yanı sıra, gelişen teknoloji ile beraber akıllı telefonlarda kullanılan ekran ledleri de şarj bitim hızını maalesef çabuklaştırıyor. Kullanıcılardan gelen en fazla şikayet konusu da haliyle şarja dönüşüyor. Toplumsal anlamda gelişip evrimleşmemiz, teknoloji alanına da merakımızı arttırıyor. Akıllı telefonların varlığı da bağımlılık boyutunda gelişim göstermeye devam ediyor. Şarj kablolarına bağlı yaşayan insan toplulukları, saatlerce priz önüne kendini hapsediyor. Her iki durumda da, telefonların çabuk şarj olması bu günlerde akıllı telefonlarda oldukça yaygın bir hale geldi. Realme’nin şapkasını ringde attığı. Şimdi de bütçe bayrak gemilerinde süper hızda şarj sunmada diğer büyük akıllı telefon oyuncularına karşı rekabet ettiğini görmek harika.

Realme’den gelen söylenti hakkında henüz fazla bir bilgi yok, ancak şirketin 2020’de akıllı telefonlarıyla bu teknolojiyi piyasaya sunulması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Huawei Mate X2 katlanabilir telefon, 2020'de geliyor başlıklı makalemizde haber, Huawei ve katlanabilir telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  MacBook ve iPad 'i Daha Güzel Hale Gelebilir
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Realme’den Warp Charge 100 W hızlı şarj geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Realme’den Warp Charge 100 W hızlı şarj geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Realme’den Warp Charge 100 W hızlı şarj geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.