SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
E3 2020’de “Ücretli Medya Ortaklığı” ve Daha Çok Ünlü Sima Olacak E3 2020’de “Ücretli Medya Ortaklığı” ve Daha Çok Ünlü Sima Olacak
ÖNCEKİ
Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı
1418
525 0

Rockstar Games Kendi Launcher’ını Yayınladı

Rockstar Games Kendi Launcher’ını Yayınladı
Yazar: Elif Aybüke Ural

18 Eylül 2019

En son Red Dead Redemption 2 ile oyun dünyasını deyim yerindeyse kasıp kavuran Rockstar Games, rakiplerinin arkasında kalmak istemediği için kendine ait bir ara yüz çıkarttı. Rockstar Games Launcher adını verdiği bu programı çıkışını kutlamak için ise üye olan herkese yılların eskitemediği yapımı GTA: San Andreas vereceğini duyurdu.

 

Ara yüz içeriğinde bulut tabanlı kayıt, mağaza ve otomatik güncelleme sistemi barındırıyor. Oyun fiyatları Steam ile aynı olduğunda, eğer GTA: San Andreas almak istemiyorsanız, şu an için RG Launcher’ı indirmenin pek bir getirisi olmayacak.

 

Son olarak, ara yüze giriş Rockstar Games Social Club üyeliği ile yapılıyor. İlerleyen günlerde ne olur bilinmez fakat Social Club ve ara yüzü daha entegre bir şekilde görmek hiç şaşırtıcı olmazdı doğrusu. Fakat şu anda bile, resimler, videolar paylaşıp, GTA Online ve RDR Online için kurduğunuz ekibe ara yüz sayesinde yeni üyeler arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyük Steam Kütüphane Güncellemesi Sonunda Yayınlandı başlıklı makalemizde beta, güncelleme ve Steam hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Crackdown 2 Geliştiricisi Ruffian, Yaklaşmakta Olan Oyunlarda' Rockstar ile Çalışacak
KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Rockstar Games Kendi Launcher’ını Yayınladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Rockstar Games Kendi Launcher’ını Yayınladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Rockstar Games Kendi Launcher’ını Yayınladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.