Samsung Galaxy S10 Alana Bir Sürpriz Daha ! | Technosfer

Samsung Galaxy S10 Alana Bir Sürpriz Daha !

Samsung Galaxy S10 Alana Bir Sürpriz Daha !

Samsung, ilk önce Spotify işbirliğini duyurdu . Daha sonrasında ise Google tarafıyla bir işbirliğine gitti ve S10 serisinden bir telefon alanlara Youtube Premium‘un belli bir süre ücretsiz olduğunu ilan etti. Detaylar haberimizde

Samsung daha geçtiğimiz günlerde Spotify ile işbirliğine gittiğini ve Spotify’ın S10 serisine özel 6 ay boyunca ücretsiz olarak Premium’unu kullanabileceklerini söylemişti. Ardından Google ile Youtube konusunda bir işbirliğine gidildi ve S10 serisinden bir telefon alan kullanıcılar Youtube Premium’u 4 ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilecekler.

Reklamsız videolara, arka planda oynatıma , çevrimdışı indirmeler vb birçok daha özelliğe erişebildiğiniz Youtube Premium , S10 serisi kullanıcılarına özel 4 ay ücretsiz. Ayrıca böyle bir hamleye gidilmesinin de bir nedeni daha olduğu söyleniyor Google tarafında. Youtube videolarının ve YouTube‘un orijinal içeriklerinin bu cihazlarda daha kaliteli görüneceği belirtildi. Çünkü S10 serisi, dünyanın ilk HDR10+ sertifikalı ekranına sahip ve ayrıca Dynamic AMOLED ekran da sınıfının en iyisi olarak gösteriliyor.

Henüz Türkiye’de kullanıma sunulmayan YouTube Premium , yakın zamanda ülkemizde kullanıma girmesi gelen bilgiler arasında. YouTube Premium‘un ücreti ise yurtdışında 12 Dolar.

Bizim de ayrıca garip karşıladığımız detaylardan birisi de deneme süresi dolmadan abonelik iptal edilemeyecek.  Bu teklif 31 Mart 2020’ye kadar geçerli olarak S10 ailesi, Galaxy Fold ve Galaxy Tab S5e cihazlarını alanlar tekliften yararlanabilecek.

Mert Büyük
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisi Mert, tam bir Apple hayranı. Teknolojiyi yakından takip eden Mert, technosfer.com.tr'de okuyucular için güncel haberler üretiyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları