SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Hatalı RCS Uygulamalarının Büyük Güvenlik Açıkları Yarattığını Söyleniyor Hatalı RCS Uygulamalarının Büyük Güvenlik Açıkları Yarattığını Söyleniyor
ÖNCEKİ
Facebook ve Instagram’da Büyük Şükran Gününden Sonra Yedekleme Facebook ve Instagram’da Büyük Şükran Gününden Sonra Yedekleme
2292
849 0

Samsung PlayGalaxy Link PC Oyunlarını Galaxy Tefonunuza Yansıtmanın Başka Bir Yoludur

Samsung PlayGalaxy Link PC Oyunlarını Galaxy Tefonunuza Yansıtmanın Başka Bir Yoludur
Yazar: Elif Aybüke Ural

30 Kasım 2019

Google Stadia gibi tam teşekküllü bir bulut oyun hizmetine kaydolmaya tamamen hazır değilseniz parmağınızı ücretsiz veya ucuz bir şekilde oyun sularına sokmanın birçok yolu vardır. Bu yollardan birisi Samsung Galaxy telefonlarına özeldir ve buna PlayGalaxy Link denir.

PlayGalaxy’nin temel aldığı Steam Link uygulaması veya Parsec gibi – Windows PC’nize bir müşteri kuracaksınız, telefonunuzda başka bir uygulama kuracak, sonra telefonunuza akan bir oyun başlatmak için bir düğmeye basabilirsiniz. XDA-geliştiricilerin belirttiği gibi, Samsung Galaxy S10, S10e, S10 Plus ve Nisan ayındaki S10 5G için zaten beta sürümünde mevcuttu, şimdi Not 10 için resmi olarak mevcut ve Galaxy Fold, S9, S9 + , Not 9 ve aynı zamanda Aralık ayı başlarında Galaxy A90. Samsung’un kendi uygulama mağazasında bulabilirsiniz.

İyi bir Wi-Fi yönlendiriciniz olduğu sürece, 5GHz bandına bağlıyken, çok fazla tıkanıklığı yok Ağınızdaki ve oldukça yakın konumdaki Steam Link ve Parsec gibi uygulamalar oldukça iyi çalışma eğilimindedir. PlayGalaxy sizin için iyi çalışmıyorsa, bunları denemek isteyebilirsiniz. Samsung, PlayGalaxy Link’in hücresel bağlantıda bile çalışmak için optimize edilmiş olduğunu söylüyor, ancak bu Steam Link için de geçerli. Muhtemelen deneyimi kontrol etmek için bir çeşit gamepade ihtiyacınız olacak, ne olursa olsun.

 

" Samsung PlayGalaxy Link PC Oyunlarını Galaxy Tefonunuza Yansıtmanın Başka Bir Yoludur konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung PlayGalaxy Link PC Oyunlarını Galaxy Tefonunuza Yansıtmanın Başka Bir Yoludur ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Samsung PlayGalaxy Link PC Oyunlarını Galaxy Tefonunuza Yansıtmanın Başka Bir Yoludur ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye