SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Eero Basitleştirilmiş Tasarımıyla Yeni Mobil Uygulamasını Başlattı Eero Basitleştirilmiş Tasarımıyla Yeni Mobil Uygulamasını Başlattı
ÖNCEKİ
Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor
3677
1362 0

Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak

Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak
Yazar: Elif Aybüke Ural

19 Kasım 2019

XDA-Developers, Samsung’un kamera uygulamasının en son sürümünde bulunan Code, Güney Koreli elektronik devinin, telefonları için yeni kamera modları üzerinde çalıştığını gösteriyor. Bunlar arasında farklı lensler arasında hızlı bir şekilde önizleme yapmanıza ve geçiş yapmanıza olanak tanıyan yeni bir Yönlendirici’nin Görüntüleme modu, ayrıca yeni bir Gece Hyperlapse, Dikey Panorama, “Tek Fotoğraf Çek” ve Özel Filtre seçenekleri bulunur.

View modu özellikle ilginç görünüyor. XDA-Developers, aynı anda birden fazla kamera sensöründen önizleme yapabileceğinizi veya hatta çekebileceğinizi ve ardından farklı objektifler ve konu yakın çekimleri arasında geçiş yapmak için ekranın sol ve sağındaki küçük resimlere dokunmanız yeterli.

Bu arada, garip bir şekilde “Tek Çekme Fotoğraf” seçeneği bir tür otomatik film çekme ve fotoğraf çekme modu gibi görünüyor. Kameranızı 15 saniye boyunca kaydırdığınızda uygulama bir dizi resim ve kısa video çekerek yanıt veriyor. Ayrıca, özellikle uzun nesneleri çekmek için yataydan ziyade dikey olarak kaydırmanıza teşvik edebilecek bir Dikey Panorama modu da bulunmaktadır. Night Hyperlapse, Samsung’un mevcut gece ve hyperlapse fotoğrafçılık seçeneklerini tek bir modda birleştirebilecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, Apple’ın iPhone’ları ve Google’ın Pixel telefonları en iyi akıllı telefon kamerası unvanı için alım satım yaparken, Samsung, ham görüntü kalitesi konusunda rekabet etmeye çalıştı. Ekstra kamera modlarının bunu tek elle değiştirmesi pek mümkün değildir, ancak 108 megapiksel sensör ve 8K / 30 fps video kaydının söylentileri ile birleştirildiğinde, akıllı telefon kamera liderlerinin daha temel bir sarsıntısına işaret edebilirler.

 

" Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye