SON DAKİKA TEKNOLOJİ 14:00 Xiaomi Mi 10 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri 12:51 Lg K41s Sorun Şikayet Özellikleri 15:32 Oppo A31 Sorun Şikayet Özellik
SONRAKİ
Eero Basitleştirilmiş Tasarımıyla Yeni Mobil Uygulamasını Başlattı Eero Basitleştirilmiş Tasarımıyla Yeni Mobil Uygulamasını Başlattı
ÖNCEKİ
Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor Loki Serisi, Kadın Loki’yi MCU’ya Sunuyor
3888
1440 0

Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak

Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak
Yazar: Elif Aybüke Ural

19 Kasım 2019

XDA-Developers, Samsung’un kamera uygulamasının en son sürümünde bulunan Code, Güney Koreli elektronik devinin, telefonları için yeni kamera modları üzerinde çalıştığını gösteriyor. Bunlar arasında farklı lensler arasında hızlı bir şekilde önizleme yapmanıza ve geçiş yapmanıza olanak tanıyan yeni bir Yönlendirici’nin Görüntüleme modu, ayrıca yeni bir Gece Hyperlapse, Dikey Panorama, “Tek Fotoğraf Çek” ve Özel Filtre seçenekleri bulunur.

View modu özellikle ilginç görünüyor. XDA-Developers, aynı anda birden fazla kamera sensöründen önizleme yapabileceğinizi veya hatta çekebileceğinizi ve ardından farklı objektifler ve konu yakın çekimleri arasında geçiş yapmak için ekranın sol ve sağındaki küçük resimlere dokunmanız yeterli.

Bu arada, garip bir şekilde “Tek Çekme Fotoğraf” seçeneği bir tür otomatik film çekme ve fotoğraf çekme modu gibi görünüyor. Kameranızı 15 saniye boyunca kaydırdığınızda uygulama bir dizi resim ve kısa video çekerek yanıt veriyor. Ayrıca, özellikle uzun nesneleri çekmek için yataydan ziyade dikey olarak kaydırmanıza teşvik edebilecek bir Dikey Panorama modu da bulunmaktadır. Night Hyperlapse, Samsung’un mevcut gece ve hyperlapse fotoğrafçılık seçeneklerini tek bir modda birleştirebilecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, Apple’ın iPhone’ları ve Google’ın Pixel telefonları en iyi akıllı telefon kamerası unvanı için alım satım yaparken, Samsung, ham görüntü kalitesi konusunda rekabet etmeye çalıştı. Ekstra kamera modlarının bunu tek elle değiştirmesi pek mümkün değildir, ancak 108 megapiksel sensör ve 8K / 30 fps video kaydının söylentileri ile birleştirildiğinde, akıllı telefon kamera liderlerinin daha temel bir sarsıntısına işaret edebilirler.

 

Bir önceki yazımız olan Yahoo ve Line Birleşecek başlıklı makalemizde japonya, Line ve mesajlaşma hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Samsung Galaxy M30 Tanıtıldı !


" Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Samsung, Telefonlar için  Yeni Kamera Modları Kullanacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.