Samsung'dan Daha Ucuz Ve İnce Galaxy Fold Geliyor! | Technosfer

Samsung’dan Daha Ucuz Ve İnce Galaxy Fold Geliyor!

03.09.2019
A+
A-
Samsung’dan Daha Ucuz Ve İnce Galaxy Fold Geliyor!

Samsung, yakın tarihte Galaxy Fold isimli cihazını çıkarmaya hazırlanırken bir yandan da gelecek senenin planlarını yapıyor. Şirket önümüzde sene yeni bir katlanabilir telefon çıkarmayı planlıyor ve şimdiden bilgiler gelmeye başladı.

Bilindiği üzere Samsung, Galaxy Fold’u bazı test edici kişilerle paylaşmış ve iyi bir geri dönüş almadığından dolayı cihazın piyasaya çıkış tarihini ileri bir tarihe sarkıtmıştı. Bu durumları göz önüne alan şirket önümüzdeki senenin planlarını şimdiden yapmakta. Galaxy Fold’un bir sonraki nesli üzerinde çalışan Samsung, bu yıl çıkaracağı cihaza nazaran bazı değişiklikler ile kullanıcıların karşısına çıkmayı planlıyor.

Gelen bilgilere göre ikinci nesil cihazın ilk nesle göre daha ince, daha ucuz olacağı ve kare tasarıma sahip olacağı söyleniyor. Bloomberg tarafından söylenen bilgilere göre Samsung’un ultra ince ekranlarda katlanabilirlik testleri yaptığı ve bu ekranları esnek ve plastik bir cam ile kapladığı söyleniyor. Bununla birlikte bu yıl çıkacak cihazın 7.3 inçlik bir ekrana sahip olmasına karşılık gelecek yıl ki cihazın 6.7 inç bir ekrana sahip olacağı ve taşınabilirliğinin kolay olacağı söyleniyor.

Bakalım Samsung Fold ailesi ile beraber diğer modellerinde yakaladığı başarıya ulaşabilecek mi?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları