SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
DAC modern konsolları eski televizyonlarda çalıştırabiliyor DAC modern konsolları eski televizyonlarda çalıştırabiliyor
ÖNCEKİ
Google’ın DaydreamVR’ının desteği kalmadı Google’ın DaydreamVR’ının desteği kalmadı
5171
1915 0

Samsung’un sanatsal TheFrame TV ucuza geldi

Samsung’un sanatsal TheFrame TV ucuza geldi
Yazar: Elif Aybüke Ural

13 Eylül 2019

Samsung’un yeni ürünü TheFrame’in oturma odanızda hem TV hem de sanat eseri olması fikri hoşuna gidebilir ama cebinizin hoşuna gidecek mi?

Cebiniz çok yanmayacak çünkü bu kusursuz görüntü için bir servet ödemenize gerek kalmadı. Bu modernleştirme şimdilerde daha ucuza gelebilir. BuyDig şu anda 2018 model 43″inçlik TV’nin fiyatını “FRAME” kodu sayesinde yarı yarıya indirerek $649’a satıyor. $1,198’i geçen bu büyük inidirimin perakendecisinden olduğunu hatırlatalım. Hatta bu indirim, ürünün Walmart’daki $799 etiketinden bile daha ucuza geliyor. Geçen senenin modeli düşünülmedi takdirde Frame’i almak boşuna para harcamak sayılmaz.

Alışıldığı üzere, Frame’in cazibesi, duvara sıfır montajı, kişiselleştirilebilir görünüm ve evde olduğunuz hissini doruklarına çıkaran bir Sanat Modu etrafında dönüyor. 43″inç ekran sade bir yapıdaki oturma odalarından çok apartman ve yatak odalarında daha iyi bir görüntü sunmasının yanı sıra, 4K modern set, HDR10+ desteği ve 4 HDMI girişi sayesinde hanesine çokça sayı yazdırıyor. Tek kötü özelliği, ürün Apple’ın TV uygulaması gibi en yeni yazılımlara sahip değil. Yine de bu bazı insanların Frame’lamaktan vazgeçirmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan Google’ın DaydreamVR’ının desteği kalmadı başlıklı makalemizde Daydream Vr, google ve Hulu hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Koronavirüs ile nasıl mücadele ediliyor

" Samsung’un sanatsal TheFrame TV ucuza geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Samsung’un sanatsal TheFrame TV ucuza geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Samsung’un sanatsal TheFrame TV ucuza geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.