Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
WordPress Blogcuların Para Kazanması için Yeni Bir Yol Sunuyor WordPress Blogcuların Para Kazanması için Yeni Bir Yol Sunuyor
ÖNCEKİ
ASUS, CES 2020 İnovasyon Ödülleri’nde tam 11 ödül kazandı ASUS, CES 2020 İnovasyon Ödülleri’nde tam 11 ödül kazandı
4388
1625 0

Sıkılaşmak ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmaya ne dersiniz?

Sıkılaşmak ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmaya ne dersiniz?
Yazar: Furkan Yurdakul

15 Kasım 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

G5 masajı İstanbul, bölgesel zayıflama İstanbul ve Mikro Plus İstanbul Beautyderm’den yepyeni bir paket geldi! Sıkılaşma ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmak için hazırlanan bu bakım paketi ile selülitlere ve kilolara elveda diyeceksiniz! 

Bölgesel Zayıflama Nedir? 

Kilo, günümüzde birçok insanın asıl sorunu haline gelmiştir. Gerek erkekler gerekse de kadınlar, fazla kilolarından kurtulmak için yöntem arayışına girmişlerdir. Bu hususta uygulanmakta olan birçok yöntem bulunmasına karşılık, belli başlı yöntemler kesin çözüm garantisi vermektedir.  

Kişilerin bir kısmı, sadece belirli bölgelerinden şikâyetçi olmaktadır. Çünkü her vücut tipi farklıdır ve her kişi vücut tipine göre belirlenmiş bölgelerden kilo almaktadır. Bu nedenle bölgesel zayıflama, bu bireyler için “asıl” olan zayıflama yöntemidir. Bölgesel zayıflama İstanbul, kişinin rahatsız olduğu bölgedeki fazla yağların yakılması ve bu sayede bireyin kilo sorunundan kurtulması işlemidir. Bireylerin çoğu zaman gerekli egzersiz ve diyetleri yapmış olmasına rağmen kurtulamadığı fazla kilo bulunan bölgeler için temel çözüm yolu, yine bölgesel zayıflama işlemidir. Bölgesel zayıflama İstanbul işleminin genel işleyişi ve protokolü ise aşağıda verildiği gibidir;  

 • G5 masajı İstanbul 
 • Pressoterapi 
 • Radyofrekans  
 • Pasif Jimnastik 
 • Elektroterapi  
 • Micro Plus 
 • Selülit Masajı  

Micro Plus Nedir? 

Elektro-terapi olarak da bilinen Micro Plus işlemi, mikro ve galvanik akımın birleştirilmesi sonucu oluşturulan cihaz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Günümüzdeki bölgesel zayıflama işlemlerinin en güvenli teknolojik alt yapılı işlemi ise, yine Micro Plus olarak bilinmektedir. Oldukça etkili bir işlem olan Micro plus İstanbul, her bölgede etkili sonuç alınmasını sağlamaktadır ve bölgesel kilo problemi bulunan herkes için rahatça kullanılabilmektedir. Micro Plus İstanbul için arayışta olan bireylerin ise kolaylıkça ulaşabilecekleri işlem merkezleri mevcuttur. 

Micro Plus; 

 • Kolajen, cildin gerekli elastikiyet seviyesini kazanması için gereklidir. Micro Plus da bağların doku aktivitesinin artmasını sağlayarak kolajen üretimini arttırmaktadır. 
 • Micro Plus, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar ve protein sentezinin artmasına yardımcı olur. Böylelikle cilt her zamankinden daha canlı bir görünüme sahip olur. 
 • Zayıf lifler nedeni ile ortaya çıkan selülitleri ve oluşan kötü görüntüyü, bağlayıcı dokuları onararak ortadan kaldırır.  

Micro plus İstanbul kullanım alanları neler? 

 • Bacak ve Bacak içi Sıkılaştırma 
 • Sırt Toparlama 
 • Göğüs Sıkılaştırma 
 • Kalça Kaldırma 
 • Selülit Tedavisi 
 • Karın Toparlama 
 • Boyun Gençleştirme 
 • Yüz Ovalini Belirginleştirme 

G5 Masajı Nedir? 

Gelişen teknoloji ile birlikte, bölgesel zayıflamaya ek genel olarak zayıflamak isteyenler için de birden fazla yöntem bulunmuştur. Bunlardan biri de G5 Masajı olmaktadır. G5 masajı İstanbul, zayıflatılmak isteyen bölgeye titreşim uygulanması ile yapılmaktadır. Uygulanan bu titreşimler, yağ yakımını daha kolay hale getirerek kilo verilmesini sağlamaktadır. Yalnızca yağ yakımını kolaylaştırmayan bu işlem, aynı zamanda vücuttaki belirli toksinlerin vücut dışına atılmasını da sağlamaktadır. Sağlık açısından hiçbir tehdit oluşturmaması da, bu işlemin tercih edilme oranını arttırmaktadır.  

G5 Masajı uygulanırken, beraberinde bir krem de kullanılmaktadır. Bu krem, işlemin etkisini arttırmaktadır. Yani, bu krem sayesinde vücutta yer edinmiş fazla yağların atılması kolaylaşmaktadır. G5 masajı İstanbul, her seansı en fazla yarım saat sürmektedir. İşlemin kalcılığını ve etkisi arttırmak için ise yağ oranına bağlı olarak birden fazla seans uygulanmaktadır. Yani bu işlem, tek seanslık bir işlem değildir.  

G5 Masaj uygulaması ile bireyler; kol, bacak, karın, kalça gibi bölgelerde var olan sarkmaları ya da oluşan yağları yok etmek oldukça kolay ve mümkündür. Üstelik bu uygulama, yaşlanma belirtileri olan kırışıklıkların ve sarkmaların giderilmesini de sağlayarak adeta yaşlanmayı geciktirmektedir. 

Bir önceki yazımız olan En Güncel Kripto Para Haberleri BeinCrypto Türkiye’de Sizleri Bekliyor başlıklı makalemizde BeinCrypto Türkiye, bitcoin ve bitcoin türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Hassas Tartı Nedir, Nerelerde Kullanılır?

" Sıkılaşmak ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmaya ne dersiniz? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sıkılaşmak ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmaya ne dersiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Sıkılaşmak ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmaya ne dersiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan Yurdakul Hakkında:

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunu Furkan, yazılım ve donanım tutkusunu technosfer.com.tr ailesine haber niteliği taşıyan içerikler üretiyor.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.