SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Apple, macOS’ta şifreli mailleri düzeltiyor Apple, macOS’ta şifreli mailleri düzeltiyor
ÖNCEKİ
Xiaomi Redmi 7A Sorun Şikayet Özellikleri Xiaomi Redmi 7A Sorun Şikayet Özellikleri
3829
1418 0

Sony, PS4 Oynatıcıları Önceki Kuşaklardan Daha Hızlı PS5’e Taşımak İstiyor

Sony, PS4 Oynatıcıları Önceki Kuşaklardan Daha Hızlı PS5’e Taşımak İstiyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

10 Kasım 2019

PlayStation 4, Sony için büyük bir başarı elde etti, son zamanlarda şimdiye kadarki en iyi ikinci satış konsolu oldu. Sony, yeni nesil için başarıya ulaşmak istiyor. Yeni PlayStation patronu Jim Ryan, şirketin asıl amacının toplumu şimdiki nesilden PlayStation 5’e daha hızlı bir şekilde taşımak olduğunu söyledi.

PS4’ün başarısına değinen Ryan, GI.biz’e güçlü markanın bir sonraki gen için kullanılması konusunda bilgi verdi.

Sony’nin oyuncuları yeni konsola getirmeyi nasıl planladığını veya bunun platformlar arası oyun yayınlama planlarını etkileyeceği açık değil. Ryan, geliştiricilerin ve yayıncıların PS3’ün özel bir sorunu olan PS5’in geliştirme araçları hakkında iyi geri bildirim verdiğini belirtti.

“Geliştiricilerden ve yayıncılardan duyduğum şeyin beni özellikle iyimser yapan şeylerden biri, PlayStation 5’te kod çalıştırmanın kolaylığı, diğer herhangi bir PlayStation platformunda yaşadıkları herhangi bir deneyimden çok daha fazlası” dedi.

Bu, Sony’nin daha küreselleşmiş bir strateji içeren gelecek nesil için hazırlanmak üzere yönetimini değiştirmesiyle birlikte geliyor. Sony’nin yeni konsolu hakkında daha fazla bilgi için, PlayStation 5 ile ilgili bildiğimiz her şeyi unutun.

Bir önceki yazımız olan Disney + Streaming Servisi İngiltere'de Açılış Tarihi Onaylandı başlıklı makalemizde Apple Tv, disney ve Marvel hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Samsung Galaxy A30 ve A50 Ön Siparişe Açıldı

" Sony, PS4 Oynatıcıları Önceki Kuşaklardan Daha Hızlı PS5’e Taşımak İstiyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sony, PS4 Oynatıcıları Önceki Kuşaklardan Daha Hızlı PS5’e Taşımak İstiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Sony, PS4 Oynatıcıları Önceki Kuşaklardan Daha Hızlı PS5’e Taşımak İstiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.