SON DAKİKA TEKNOLOJİ 13:50 LG K61 Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 13:43 LG K51S Sorun Şikayet ve Teknik Özellikleri 12:51 Lg K41s Sorun Şikayet Özellikleri 15:32 Oppo A31 Sorun Şikayet Özellik 18:18 iPhone ‘unuzu satmadan önce yapmanız gerekenler
SONRAKİ
Pop-up kameralı Vestel Venus Z40 tanıtıldı Pop-up kameralı Vestel Venus Z40 tanıtıldı
ÖNCEKİ
Hulu’nun Black Friday Anlaşması 2 Dolar Abonelik Sunuyor Hulu’nun Black Friday Anlaşması 2 Dolar Abonelik Sunuyor
2730
1011 0

Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor

Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

2 Aralık 2019

Tomb Raider: Definitive Edition, Aralık ayında Stadia Pro üyeliği bulunan her Stadia sahibinin kullanımına sunulacak. Bu, Destiny 2: Zaten mevcut olan Koleksiyon ve Samuray Shodown ile birlikte sunulacak. Stadia Pro üyeliğine sahip her kullanıcı bu imkanlardan yararlanabilecek.

Her iki ekleme de dün gece açıklandı, ancak lansmandan sonra satışa sunuldu. Şu anda herkesin bir aboneliği olduğu için, oyunları satın alan herhangi biri, bilmeseler de ücretsiz olarak alabilecekti. Neyse ki, Google o zamandan beri normal geri ödeme politikasının dışında olsa bile geri ödeme sunabileceğini ekledi.

“Bazı kullanıcıların koleksiyonları için bu iki oyunu yakın zamanda satın aldıklarını biliyoruz. Platformun lansmanı ile bu başlıkların Stadia Pro’da duyurulması arasındaki benzerlik nedeniyle, bu başlıklardan birini veya ikisini birden satın aldıysanız, geri ödeme talep etmek isteyip istemediğiniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ancak bu normal politikamızın dışındaysa” açıklamalarında bulunuldu.

İşlem otomatik olmadığı için yine de geri ödeme talebinde bulunmanız gerekecek. Gelecek sene ücretsiz olan süre sona erdiğinde tekrar abonelikten çıkmak için ödeme yapmazsanız, 4K akışının yanı sıra her iki oyuna da erişiminizi kaybedeceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hulu’nun Black Friday Anlaşması 2 Dolar Abonelik Sunuyor başlıklı makalemizde Black Friday, disney ve Hulu hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Steam Kodu Valve'ın Stadia Benzeri Bir Bulut Oyun Hizmeti Verebileceğini Söyledi
KATEGORİLER:


" Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Filmic Double Take ile iki kameradan kayıt yapılabilecek
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.