SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Pop-up kameralı Vestel Venus Z40 tanıtıldı Pop-up kameralı Vestel Venus Z40 tanıtıldı
ÖNCEKİ
Hulu’nun Black Friday Anlaşması 2 Dolar Abonelik Sunuyor Hulu’nun Black Friday Anlaşması 2 Dolar Abonelik Sunuyor
3499
1296 0

Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor

Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor
Yazar: Elif Aybüke Ural

2 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Tomb Raider: Definitive Edition, Aralık ayında Stadia Pro üyeliği bulunan her Stadia sahibinin kullanımına sunulacak. Bu, Destiny 2: Zaten mevcut olan Koleksiyon ve Samuray Shodown ile birlikte sunulacak. Stadia Pro üyeliğine sahip her kullanıcı bu imkanlardan yararlanabilecek.

Her iki ekleme de dün gece açıklandı, ancak lansmandan sonra satışa sunuldu. Şu anda herkesin bir aboneliği olduğu için, oyunları satın alan herhangi biri, bilmeseler de ücretsiz olarak alabilecekti. Neyse ki, Google o zamandan beri normal geri ödeme politikasının dışında olsa bile geri ödeme sunabileceğini ekledi.

“Bazı kullanıcıların koleksiyonları için bu iki oyunu yakın zamanda satın aldıklarını biliyoruz. Platformun lansmanı ile bu başlıkların Stadia Pro’da duyurulması arasındaki benzerlik nedeniyle, bu başlıklardan birini veya ikisini birden satın aldıysanız, geri ödeme talep etmek isteyip istemediğiniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ancak bu normal politikamızın dışındaysa” açıklamalarında bulunuldu.

İşlem otomatik olmadığı için yine de geri ödeme talebinde bulunmanız gerekecek. Gelecek sene ücretsiz olan süre sona erdiğinde tekrar abonelikten çıkmak için ödeme yapmazsanız, 4K akışının yanı sıra her iki oyuna da erişiminizi kaybedeceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hulu’nun Black Friday Anlaşması 2 Dolar Abonelik Sunuyor başlıklı makalemizde Black Friday, disney ve Hulu hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Airbnb İngiltere Vergi Makamları Tarafından Denetlendi
KATEGORİLER:


" Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Stadia Pro aboneliğine Tomb Raider Ekleniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.