SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
WhatsApp’in Parmak İzi Özelliği Artık Android’de WhatsApp’in Parmak İzi Özelliği Artık Android’de
ÖNCEKİ
PS4 Satışları Orijinal PlayStation ve Wii’yi Geçti PS4 Satışları Orijinal PlayStation ve Wii’yi Geçti
3942
1460 0

Steam’in Yeniden Tasarlanan Kütüphanesi Piyasaya Sunuldu

Steam’in Yeniden Tasarlanan Kütüphanesi Piyasaya Sunuldu
Yazar: Elif Aybüke Ural

1 Kasım 2019

Eylül ayında Valve yeniden tasarlanan bir Steam kütüphanesi için bir beta başlattı ve bugün, şirket yeniden tasarlanan Steam’in herkes için uygun olduğunu söyledi. Yeni kütüphane, oyunlarınızı bulmayı kolaylaştıracak, arkadaşlarınızın ne oynadığını görecek ve kütüphanenizdeki oyunların haberlerini ve güncellemelerini takip etmek amacıyla yenilenen görsel bir görünüme sahip olacak. Güncellemeyi almak için Steam istemcinizi bir veya iki kez yeniden başlatmanız gerekebilir.

Yenilikler bölümünün özellikle kullanışlı ve yeni bir özellik olabileceği düşünülüyor; sahip olunan oyunlar hakkındaki güncellemeleri hızlıca görmenin kullanışlı bir yolu gibi görünüyor. Geliştiriciler, bu Yenilikler bölümünün yanı sıra bir oyunun topluluk merkezi ve mağaza sayfasına, Valve’ın etkinlikler olarak adlandırdığı yeni bir araç kullanarak güncellemeler gönderebilir. Ayrıca şu anda hangi arkadaşların oyun oynadığını da görebilirsiniz.

Ayrıca bugünün güncellemesi ile Valve, arkadaşlarınızla internet üzerinden yerel çok oyunculu oyunlarını tüm Steam kullanıcılarına oynamanıza izin vermek için bu ayın başlarında başlatılan Remote Play Together Beta’yı da genişletiyor.

Bir önceki yazımız olan PS4 Satışları Orijinal PlayStation ve Wii'yi Geçti başlıklı makalemizde konsol, nintendo ve Playstation hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Çevrimdışı kullanabileceğiz en iyi uygulamalar

" Steam’in Yeniden Tasarlanan Kütüphanesi Piyasaya Sunuldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Steam’in Yeniden Tasarlanan Kütüphanesi Piyasaya Sunuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Steam’in Yeniden Tasarlanan Kütüphanesi Piyasaya Sunuldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.