The Outer Wilds 15 Ekim'de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor | Technosfer

The Outer Wilds 15 Ekim’de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor

09.10.2019
A+
A-
The Outer Wilds 15 Ekim’de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor

29 Mayıs’ta özel bir Xbox One konsolu olarak piyasaya sunulan ve aynı zamanda Epic Games aracılığı ile PC kullanıcılara sunulan The Outer Wilds, 15 Ekim’de PS4  ile buluşacak.

Oyun backwood uzay araştırmacısı olarak tanımlayabileceğimiz bir astronot olarak oynanıyor. Oyunda size dost kaşiflerinizi bulmak veya cılız bir hurda ayına benzeyen bir uzay gemisi olan antik metinleri çözmek için kullanabileceğiniz birkaç araç veriyor.  Bunlara ek olarak Lander, güneş sistemini kontrol etmeniz isteniyor.

Ayrıca, güneş patladıktan sonra  etrafınızdaki gezegenlerin birçoğu kendine özgü felaketlere maruz kalıyor: Bir gezegen giderek şiddetli fırtınalarla kaplanıyor , bir diğeri merkezindeki kara deliğe çöküyor. The Outer Wilds’da oyun severleri daha birçok serüven bekliyor.

Tüm bu felaketlere rağmen eğlenceli vakit geçirmek isteyen oyun tutkunları için bu oyun vazgeçilmez. PS4 kullanıcıları oyunun bu platformda bulunmasından oldukça şikayetçi. PS4 kullanıcılara verilecek güzel haber ise The Outer Wilds gelecek hafta içerisinde PS4’de mevcut olacak.

ETİKETLER: , ,
Elif Aybüke Ural
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları