SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Netflix Sonunda İzlemeye Devam Et Özelliğini Düzenletiyor Netflix Sonunda İzlemeye Devam Et Özelliğini Düzenletiyor
ÖNCEKİ
Disney+ Lansmandan Beri İlk Defa Büyük İndirimini Yaptı Disney+ Lansmandan Beri İlk Defa Büyük İndirimini Yaptı
4485
1661 0

The Simpsons Dizisi Bu Sezon da İptal Edilmedi

The Simpsons Dizisi Bu Sezon da İptal Edilmedi
Yazar: Elif Aybüke Ural

4 Aralık 2019


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/comtechnosfer/domains/technosfer.com.tr/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Bu Şükran Gününde The Simpsons izleyicilerini mutlu eden haber geldi. Habere göre yüksek beğeni toplayan animasyon dizisi olan The Simpsons bitmeyecek ve 31.sezonu gelecek. İzleyiciler bu habere başta inanmasalar da Twitter’da Perşembe günü Al Jean’dan gelen açıklamadan sonra izleyiciler dizinin bitmeyeceğine dair güveniyorlar. Ancak yapılan açıklamaya rağmen dizinin tema bestecisi olan ve dizinin sonu hakkında kesin bilgisi olan Danny Elfman tarafından yapılan açıklamadan sonra izleyiciler endişelenmeye başladı.

Elfman, Joe ile kariyeri hakkında konuşup The Simpsons’ın sona erdiğini belirtti. Dizinin son yıllardaki durumu hakkında yorum yapılması istendiğinde Elfman, dizinin serüvenini tamamladığını ve sona yaklaştığını açıkladı. Bu açıklama izleyicilerin dizinin devamı için olan umutlarını biraz da olsa öldürdü.

“Benim duyduğum kadarıyla sona eriyor. Böylece, bu tartışma da sona erecek. […] Gerçeği bilmiyorum, ancak son yılında olacağını duydum ”açıklamasında bulunuldu. Ayrıca bu konuda yanılmış olabileceğinden ve gösterinin sürdüğü kadar uzun sürmeyeceğinden bahsetti.

“Söyleyebileceğim tek şey o kadar gösterinin bu kadar sürmüş olduğu için şaşkın olduğum. The Simpsons’ı yazdım ve hiç kimsenin bu gösterimi duymayacağı ve gösterinin hiç şansı olamayacağını düşündüm.  Gerçekten, üç bölüm boyunca devam edeceğini ve iptal edileceğini umuyordum, ve bu böyle olurdu, çünkü o zamanlar çok garipti ve bir şansının olmadığını düşünmüştüm. Bu yüzden inan bana, bu hayatımdaki en büyük sürprizlerden biri ” dedi.

Ancak gösteri bu yıldan sonra bitmiyor olsa bile, sona yaklaşabilir. ComicBook, gösterinin Şubat ayında iki sezon boyunca yenilendiğini açıklıyor; bu, 32. sezonun sonuncu sezonu olabileceği anlamına geliyor.

Bir önceki yazımız olan Disney+ Lansmandan Beri İlk Defa Büyük İndirimini Yaptı başlıklı makalemizde disney, indirim ve The Falcon hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Facebook Siyasi Reklam Politikasına Meydan Okudu

" The Simpsons Dizisi Bu Sezon da İptal Edilmedi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere The Simpsons Dizisi Bu Sezon da İptal Edilmedi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda The Simpsons Dizisi Bu Sezon da İptal Edilmedi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.