SON DAKİKA TEKNOLOJİ 12:12 iPhone Sahibi Olmak Artık Daha Kolay 23:08 ASUS TUF GAMİNG K7 Sorun, Şikayet Özellik 21:30 Apple iPhone 11 Pro Konum Ayarlarını Geçersiz Kılabilir 20:30 Doğrudan iPhone’unuzdan Bir Podcast veya Vlog Kaydedin 19:30 PS5, Bu Muhteşem Cihazla Sanal Gerçeklik Oyunlarını Bir Üst Seviyeye Çıkarabilir
SONRAKİ
Snapchat, Siyasi Reklamları Kontrol Edeceğini Söyledi Snapchat, Siyasi Reklamları Kontrol Edeceğini Söyledi
ÖNCEKİ
Su Geçirmeyen Oyuncu Klavyesi; Asus TUF Gaming K7 Su Geçirmeyen Oyuncu Klavyesi; Asus TUF Gaming K7
3559
1318 0

Tom Felton Harry Potter Bir Gün Tekrar Yapılırsa Lucius Rolünü Oynamayı Düşünüyor!

Tom Felton Harry Potter Bir Gün Tekrar Yapılırsa Lucius Rolünü Oynamayı Düşünüyor!
Yazar: Elif Aybüke Ural

20 Kasım 2019

Tom Felton Harry Potter bir gün tekrar yapılırsa Lucius rolünü oynamayı düşündüğünü söyledi. Harry Potter Film yıldızı Draco Malfoy, devasa başarılı 8 filmden oluşan Harry Potter’ın Hogwarts intikamına kesin bir vurgu yaptı.

Potter evreni büyümeye devam ederken, Comic Book, Felton’un Potter serisinin yeniden başlatılma olasılığı hakkında konuştuğunu bildirdi. Felton “Emin” olduğunu söyleyerek serinin 20 yıl sonra geri dönecek olmasını ve  yeni serinin kesinlikle parçası olmak istediğini açıkladı. 32 yaşındaki Felton artık Draco oynamak için uygun olmayacağını, bunun yerine, 15 yıl sonra Draco’nun kötü babası Lucius’u oynamaya hazır olacağını söyledi.

Lucius Malfoy, orijinal Harry Potter filmlerinde Jason Isaacs tarafından oynandı ve muazzam bir iş çıkardı. Felton’un böyle zorlu bir rol üstlenecek oyunculuk geçmişi olduğundan hiç şüphe yok, ancak tüm fikirler kesinlikle bu noktada varsayımlara dayanıyor. Üstelik, Felton gelecekte pek mümkün olmasa da yenilenen seride tekrar oynamak isteyen tek eski Potter Serisi yıldızı değil. Harry Potter’ın ana karakteri Daniel Radcliffe bile, bu noktada bir olasılık olabileceğini kabul etti. Fakat şu an Hollywood’un bu seriyi yenilemesi  kimilerini öfkelendirse de, bundan 15 ya da 20 yıl sonra tam olarak Hollywood’un ne olacağını tahmin etmek zor. Bu, insanların film eğilimlerinin çok çabuk değişmesinden kaynaklanıyor.

" Tom Felton Harry Potter Bir Gün Tekrar Yapılırsa Lucius Rolünü Oynamayı Düşünüyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tom Felton Harry Potter Bir Gün Tekrar Yapılırsa Lucius Rolünü Oynamayı Düşünüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Tom Felton Harry Potter Bir Gün Tekrar Yapılırsa Lucius Rolünü Oynamayı Düşünüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  John Wick Hex’in Çıkış Tarihi Yeni Bir Video ile Duyuruldu
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor
  Youtube TV Dostu Web Arayüzünün Faaliyetini Sonlandırıyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

  teknoloji haberleri

  teknoloji

  en son teknolojik gelişmeler

  teknoloji haberleri 2019

  teknoloji haberleri son dakika

  teknoloji haber

  teknoloji haber siteleri

  teknoloji siteleri
  teknoloji haberleri türkiye