SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Hulu’nun Black Friday Anlaşması 2 Dolar Abonelik Sunuyor Hulu’nun Black Friday Anlaşması 2 Dolar Abonelik Sunuyor
ÖNCEKİ
Kendi emojinizi artık kendiniz yaratın Kendi emojinizi artık kendiniz yaratın
2673
990 0

TunnelBear, VPN Servisinin Bir Yılını 50 Dolara İndirdi

TunnelBear, VPN Servisinin Bir Yılını 50 Dolara İndirdi
Yazar: Elif Aybüke Ural

1 Aralık 2019

İnternet erişiminizin mahremiyetinden endişe ediyorsanız veya yalnızca yerel gibi yabancı içeriğe erişmek istiyorsanız, bir VPN yardımcı olabilir. Neyse ki, bir tanesini kullanmak için erken ödeme yapmanız gerekmeyebilir. TunnelBear, 50 $ ‘lık bir yıllık hizmet sunan veya normal fiyattan sadece 10 $ Black Friday hafta sonu satışını gerçekleştiriyor. Bu size sınırsız veri içeren beş adede kadar bağlı cihazda 256 bit şifreleme sağlar. Bilgisayar korsanlarının veya şüpheli hükümetlerin etkinliğinizin izini sürmesine yardımcı olmaz.

Promosyonun yalnızca 2 Aralık’a kadar sürmesi bekleniyor. Bu nedenle internet trafiğinizi korumak için bir VPN kullanma fikrini isterseniz hızlı bir şekilde harekete geçmeniz gerekiyor.

TunnelBear,  mevcut en gelişmiş VPN değildir, ancak hemen hemen her büyük platform ve basit bir dil yaklaşımı için uygulamaları olan kullanımı kolay örneklerden biridir. Şirket ayrıca hiçbir zaman etkinliği izlemeyeceğine dair size garanti verir ve yıllık bağımsız güvenlik denetimleri alır.

 

Bir önceki yazımız olan Kendi emojinizi artık kendiniz yaratın başlıklı makalemizde emoji, özel ve şekil hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Apple Elektronik Sigara İçme Uygulamalarını Mağazasından Kaldırdı

" TunnelBear, VPN Servisinin Bir Yılını 50 Dolara İndirdi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere TunnelBear, VPN Servisinin Bir Yılını 50 Dolara İndirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda TunnelBear, VPN Servisinin Bir Yılını 50 Dolara İndirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.