SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Siri Kullanıcılara iMessage Uygulamasının Yerine Geçecek Mesaj Uygulamaları Sunacak Siri Kullanıcılara iMessage Uygulamasının Yerine Geçecek Mesaj Uygulamaları Sunacak
ÖNCEKİ
İKİ ADIMLI DOĞRULAMA YAPANA EA ACCESS 1 AY ÜCRETSİZ İKİ ADIMLI DOĞRULAMA YAPANA EA ACCESS 1 AY ÜCRETSİZ
1258
466 0

Ücretsiz Bilim-Kurgu Oyunu Relay’daki Lazerin Keyfini Çıkarın

Ücretsiz Bilim-Kurgu Oyunu Relay’daki Lazerin Keyfini Çıkarın
Yazar: Elif Aybüke Ural

3 Ekim 2019

Ücretsiz bir şekilde piyasaya sürülen Relay’ın içinde barındırdığı en güzel özelliklerden biri şüphesiz bir robot olarak istediğiniz anda başka bir robotun bedenine geçebilmek olmalı. Üstelik bu beden değişim işini başka bir robota sahip olduğunuz kızılötesi ışını atarak yapıyorsunuz. Red Dwarf’ın piyasaya çıkardığı Skutters’dan bu yana insanda merak uyandıran böylesine havalı, büyüleyici ve şirin mi şirin robotlara sahip bir yapım görmemiştik.

Ücretsiz bir yapımdan beklenenin aksine Relay’ın oynayış süresi bir hayli uzun. 20’den fazla bölüm içeren oyunun her bir bölümünde taktiksel olarak konumlanmış robotlara nişan alarak onların kontrolünü ele alıyor ve bölümü tamamlamaya çalışıyoruz. Eğer daha önce oynayış kısmında ışın barındıran bir bulmaca oyunu oynadıysanız Relay’a alışmak size zor gelmeyecektir. Fakat daha önce bu türle haşır neşir olmamış oyuncular için güzel ışıklandırma, bölüm tasarımları ve bilim kurguyu karıştıran bu yapım biraz zorlayıcı olabilir.

Bir önceki yazımız olan İKİ ADIMLI DOĞRULAMA YAPANA EA ACCESS 1 AY ÜCRETSİZ başlıklı makalemizde EA, güvenlik ve İki adımda doğrulama hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Samsung PlayGalaxy Link PC Oyunlarını Galaxy Tefonunuza Yansıtmanın Başka Bir Yoludur

" Ücretsiz Bilim-Kurgu Oyunu Relay’daki Lazerin Keyfini Çıkarın konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ücretsiz Bilim-Kurgu Oyunu Relay’daki Lazerin Keyfini Çıkarın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Ücretsiz Bilim-Kurgu Oyunu Relay’daki Lazerin Keyfini Çıkarın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.