SON DAKİKA TEKNOLOJİ 16:16 Google , kullanılmayan Chrome uygulamalarını kaldırıyor 14:14 Microsoft’un yeni Edge tarayıcısı nasıl indirilir 10:00 Realme 3 Pro Teknik Özellik Sorun Şikayet 13:52 SESSİZLİĞİN FISILTISI İLE GELEN YARATICI FİKİRLER 10:00 LG W10 Alpha Sorun Şikayet Özellik
SONRAKİ
Apple, iOS, macOS ve tvOS’a destek ekledikten sonra Microsoft’un Xbox denetleyicisini satmaya başladı Apple, iOS, macOS ve tvOS’a destek ekledikten sonra Microsoft’un Xbox denetleyicisini satmaya başladı
ÖNCEKİ
The Outer Wilds 15 Ekim’de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor The Outer Wilds 15 Ekim’de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor
956
354 0

Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak

Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak
Yazar: Elif Aybüke Ural

12 Ekim 2019

Pokemon Şirketi, Galarian Ponyta’nın birkaç Pokemon Sword ve Shield seçkin varyantına katılarak Pokemon Shield’a özel olacağını açıkladı. “The cough” ve “Unique Horn” Pokemon, Glimwood Dolaştırması olarak bilinen Galar bölgesindeki orman alanından görüntüleri gösteren 24 saatlik Pokemon Sword ve Shield canlı yayınında ortaya çıktı.

Saatlerce bekledikten sonra, tek boynuzlu at benzeri midilli ekranlara çıktı ve hemen hemen herkes sevimli Ponyta’ ya aşık oldu. Başka bir Galaryalı Ponyta da birinciye katıldı ve birbirine sarılarak parlayan yele göstererek kalbimizi ısıttı.

Ponyta ortaya ilk çıktığı andan sonra Ponyta cephesinde bir gelişme yoktu. Sonya’nın Pokemon dünyasına yeni eklenen heyecan verici bilgilerinin bir araya gelmesi beklenildi. Sonunda, büyülü yaratık ve onun yetenekleri hakkında biraz daha anlama kavuştuk. Resmi Pokemon Sword ve Shield web sitesine göre, Ponyta’nın yeni görünümü, Galar bölgesine özgü olan orman alanının enerjisinin bir sonucudur. Galarya formu eski zamanlardan beri vardı ve onu çevreleyen enerjiyi emme gücüne sahipti. Ancak daha fazla enerjiye sahip olduğunda yele daha canlı ve renkli bir hal alacaktır.

Bir önceki yazımız olan The Outer Wilds 15 Ekim’de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor başlıklı makalemizde 15 Ekim, PS4 ve The Outer Wilds hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Dark Souls'a özel bir harita eklendi


" Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
  ZORUNLU

  GELEN YORUMLAR (0)
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Youtube aboneliklerinizi artık daha kolay yöneteceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Artık Netflix’i arkadaşlarınızla izleyebileceksiniz
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Premium Spamı ile Başa Çıkılmalı
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor
  Adobe’nin Ressamlık Uygulaması iPad İçin Bugün Çıkışını Gerçekleştiriyor

  Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.