SON DAKİKA TEKNOLOJİ 11:13 MSI, EN İYİ İKİLİYİ SUNUYOR: MINI-PC CUBI 5 VE PRO MP221 MONITÖR 11:10 MSI ALL-IN-ONE PC’LER İLE PROFESYONELLİĞİN ÖTESİNE GEÇİN 16:47 ‘Fiyat/Performans Canavarı’ Redmi Note 9S Tanıtıldı ! 16:13 General Mobile GM 9 Pro Sorun Şikayet Teknik Özellikleri 12:30 Google Stadia Nedir?
SONRAKİ
Apple, iOS, macOS ve tvOS’a destek ekledikten sonra Microsoft’un Xbox denetleyicisini satmaya başladı Apple, iOS, macOS ve tvOS’a destek ekledikten sonra Microsoft’un Xbox denetleyicisini satmaya başladı
ÖNCEKİ
The Outer Wilds 15 Ekim’de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor The Outer Wilds 15 Ekim’de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor
1334
494 0

Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak

Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak
Yazar: Elif Aybüke Ural

12 Ekim 2019

Pokemon Şirketi, Galarian Ponyta’nın birkaç Pokemon Sword ve Shield seçkin varyantına katılarak Pokemon Shield’a özel olacağını açıkladı. “The cough” ve “Unique Horn” Pokemon, Glimwood Dolaştırması olarak bilinen Galar bölgesindeki orman alanından görüntüleri gösteren 24 saatlik Pokemon Sword ve Shield canlı yayınında ortaya çıktı.

Saatlerce bekledikten sonra, tek boynuzlu at benzeri midilli ekranlara çıktı ve hemen hemen herkes sevimli Ponyta’ ya aşık oldu. Başka bir Galaryalı Ponyta da birinciye katıldı ve birbirine sarılarak parlayan yele göstererek kalbimizi ısıttı.

Ponyta ortaya ilk çıktığı andan sonra Ponyta cephesinde bir gelişme yoktu. Sonya’nın Pokemon dünyasına yeni eklenen heyecan verici bilgilerinin bir araya gelmesi beklenildi. Sonunda, büyülü yaratık ve onun yetenekleri hakkında biraz daha anlama kavuştuk. Resmi Pokemon Sword ve Shield web sitesine göre, Ponyta’nın yeni görünümü, Galar bölgesine özgü olan orman alanının enerjisinin bir sonucudur. Galarya formu eski zamanlardan beri vardı ve onu çevreleyen enerjiyi emme gücüne sahipti. Ancak daha fazla enerjiye sahip olduğunda yele daha canlı ve renkli bir hal alacaktır.

Bir önceki yazımız olan The Outer Wilds 15 Ekim’de PS4 Kullanıcıları ile Buluşuyor başlıklı makalemizde 15 Ekim, PS4 ve The Outer Wilds hakkında bilgiler verilmektedir.

OKU  Youtube Canlı Yayınlarında Super Sticker

" Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Unicorn Galarian Ponyta, Pokemon Shield’a özel olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Elif Aybüke Ural Hakkında:

Konya Selçuk Üniversite Gazetecilik mezunuyum. Teknolojiye merakım azımsanamayacak kadar fazla. Uzun yıllar farklı yayınlarda ve farklı alanlarda içerikler ürettim ve editörlük yaptım.

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.